بازدید فرماندار شهرستان ترکمن ازروند اجرای طرح هادی روستاهای قره قاشلی و نیازآباداخبار بندرترکمن– ترکمن نیوز- فرماندار شهرستان ترکمن به همراه رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان از روند اجرای طرح هادی روستای قره قاشلی و نیازآباد از توابع بخش سیجوال بازدید میدانی کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن؛ فاز دوم طرح هادی روستای قره قاشلی شامل آسفالت ریزی به حجم ۳۰۰۰ مترمربع به طول ۵۵۰ متر و اعتبار ۱۲۰ میلیون تومان، خاکبرداری و زیرسازی به حجم۲۵۰۰ مترمربع و طول ۲۵ متر و اجرای کانیو بطول ۵۰۰ متر در حال اجرا می باشد.
شایان ذکر است در مجموع ۱۶۰۰ مترکانیو، ۶۵۰۰ مترمربع بطول ۸۵۰ متر زیرسازی آسفالت با اعتبار قریب به ۵۵۰ میلیون تومان در این روستا اجرا شده است.
همچنین در روستای نیازآباد فاز دوم طرح هادی شامل اجرای کانیو و جوی بطول ۶۵۰ متر، اجرای خاک برداری و زیرسازی و آسفالت بطول ۶۵۰ متر و حجم ۴۵۰۰ مترمربع با اعتباری قریب به ۲۵۰ میلیون تومان و در مجموع ۲۷۰۰ متر کانیوو وجوی، ۸۰۰ متر کانال و لوله گذاری، ۱۲۳۰ مترمربع پیاده رو سازی و ۹۰۰۰ مترمربع زیرسازی و آسفالت با اعتبار۸۵۰ میلیون تومان در روستای نیازآباد اجرا شده است.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۳۲

۱۱ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

34460

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک