بازدید رئیس ستاد اربعین استان از روند صدور ویزا در کنسولگری عراقاخبار استانی- ترکمن نیوز- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان و رئیس ستاد اربعین استان با حضور در کنسولگری عراق واقع در گرگان، از روند ثبت نام زائران و صدور ویزا در این مکان بازدید بعمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، “علی اصغر طهماسبی” گفت: تاکنون ۱۷ هزار و ۶۹ گلستانی در سامانه سماح اربعین ثبت نام کرده که از این تعداد برای ۱۵ هزار و ۷۸۸ نفر ویزا صادر شده است، همچنین تا کنون ۱۲۸۳ ویزا نیز در این کنسولگری برای زائران استان خراسان شمالی صادر شده است.

وی ادامه داد: صدور ویزای اربعین حسینی(ع) تا ۴ روز قبل از تاریخ اربعین در کنسولگری عراق ادامه خواهد داشت که متقاضیان می توانند نسبت به دریافت آن اقدام کنند.

رئیس ستاد اربعین استان خاطرنشان کرد: تا این لحظه استقبال بسیار خوبی از سوی مردم شریف استان گلستان برای حضور در مراسم اربعین امسال صورت گرفته و قطعاً در روزهای آینده شاهد حضور خیل عظیم عاشقان اباعبدالله از کشورهای مختلف از جمله ایران و عراق، در مسیر راهپیمایی نجف تا کربلا خواهیم بود.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری و مدیرکل حج و زیارت استان در این بازدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان را همراهی کردند.

 

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۱۲

۲۹ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

38312

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک