گنبدکاووس-ترکمن نیوز:  رئیس مجمع خیرین سلامت شهرستان گنبدکاووس عصر امروز به وسیله ی بالگرد از مناطق سیل زده شهرستان آق قلا بازدید داشته و ضمن گفتگو و دلجویی با مردم سیل زده از ارائه و رساندن هرچه بیشتر و سریعتر کمک های خیریه برای تامین مایحتاج مردم آسیب دیده از سیل خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ حاج محمد شهرکی حین حضور در پایگاه امداد هوایی جمعیت هلال احمر استان در گرگان با نماینده ی ولی فقیه در این نهاد گفت و گو کرد و حجت الاسلام معزی از زحمات این مرد نکونام به واسطه فعالیت ی خیرخواهانه بسیار و ایجاد بانک امانات پزشکی در کل کشور و تقدیر کرد.
عضو هیئت‌ رئیسه مجمع خیرین سلامت گلستان هم با اشاره به زحمات کارکنان و داوطلبان جمعیت هلال احمر ابراز امیدواری کرد؛ مشکلات ناشی از سیل اخیر استان به خوبی حل و زندگی مردم نواحی سیل زده با یک مدیریت درست ساماندهی شود.
دکتر هروی مدیر عامل جمعیت هلال احمر گلستان هم از خدمات همیشگی حاج محمد شهرکی به نیکی یاد کرد و با اشاره به ایجاد ۸ بانک امانات پزشکی در گلستان( گنبد کاووس، آزادشهر و گرگان)، مشهد مقدس، سرپل ذهاب، زابل، زاهدان و شاهرود گفت؛ سایر وسایل توسط ایشان خریداری و در اولین فرصت بعد از عبور از بحران سیل به استان های سراسر کشور ارسال می شود.
شهرکی در پایان از مردم خواست مثل همیشه همدل و همزبان باشند و در این شرایط حساس به سیل زدگان کمک کنند و برای ساختن و داشتن استانی آباد با مردمانی سربلند تلاش کنند.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۰:۵۵

۰۴ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

49766

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک