بازدید خبرنگاران خارجی از مناطق سیل زده گلستانگلستان-ترکمن نیوز-  مدیر کل روابط عمومی، اموربین الملل، بازرسی و پاسخگویی به شکایات گفت: تعدادی از خبرنگاران و عوامل رسانه‌های خارجی از امروز عازم مناطق آسیب دیده شدند تا از نزدیک از نحوه امدادرسانی به مردم و ابعاد این حادثه گزارش تهیه کنند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛به نقل روابط عمومی،  علی بختیاری اطهار کرد: در پی بارش های اخیر در کشور و جاری شدن سیل در استان های مختلف خصوصا استان گلستان، تعدادی از خبرنگاران و عوامل رسانه‌های خارجی با هماهنگی سازمان مدیریت بحران کشور و اداره کل رسانه‌های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از امروز عازم مناطق آسیب دیده شدند تا از نزدیک از نحوه امدادرسانی به مردم و ابعاد این حادثه گزارش تهیه کنند.

وی تصریح کرد: درصورت تداوم درخواست ها تعدادی دیگر از خبرنگاران رسانه‌های خارجی پس از هماهنگی با دفاتر مرکزی رسانه متبوع خود طی روزهای آتی، از مناطق آسیب دیده بازدید و اطلاع رسانی خواهند کرد.
مدیر کل روابط عمومی افزود: در این مرحله نمایندگان شش رسانه از کشورهای آلمان، اسپانیا و فرانسه از جمله خبرنگاران و گروه‌های خبری هستند که به درخواست خود و با تایید اداره کل رسانه‌های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با همراهی متخصصین جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در استان گلستان حضور می‌یابند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۲۷

۰۸ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

50102

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک