Taji 16F 269x300 - بازدید بیش از 161 هزار نفر از شهرستان مراوه تپه در نوروز امسالمراوه تپه-ترکمن‌نیوز- فرماندار مراوه تپه از بازدید بیش از ۱۶۱ هزار نفر از شهرستان مراوه تپه در نوروز امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران، به نقل از روابط عمومی فرمانداری مراوه تپه ، اسمعیل تاجی اظهار داشت: شهرستان مراوه تپه الحمدالله در نوروز امسال توانسته در زمینه ورود مسافر نسبت به مدت مشابه رشد چند برابری داشته باشد.وی بیان داشت : از این تعداد مسافر ۲۱۶۰۹ نفر آنها پذیرش و اسکان یافته اند.

تاجی گفت: برگزاری جشن نوروزگاه در روستاها و شهر مراوه تپه توانست جمع کثیری از مسافران نوروزی را به خود جلب و به معرفی آداب و سنن مردم شهرستان کمک شایانی نماید.
نماینده عالی دولت در شهرستان مراوه تپه از تلاش همه دست اندرکاران ستاد خدمات سفر نوروزی شهرستان تقدیر کرد و اظهار داشت : اعضای ستاد خدمت سفر با نظارت های خود در زمینه جذب ، ورود و ماندگاری مسافران نوروزی موفق تر عمل کرده و توانست تعداد شکایات واصله را به صفر برساند و رضایتمندی مسافران را جلب نماید.
وی در پایان از مردم فهیم شهرستان مراوه تپه که به بهترین شیوه ممکن باور ها و ارزش های غنی فرهنگی شهرستان را به نمایش گذاشتند تقدیر و تشکر کرد.

گردآوری: گروه خبری ترکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۴۹

۱۶ فروردین ۱۳۹۷

کد خبر :

15252

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک