اخبار گنبدکاووستورکمن نیوز با حضور فرماندار ویژه گنبدکاووس، رئیس جمعیت هلال احمر و بنیانگذار بانک امانات پزشکی کشور مراسم بازدید از ۱۲ ست تجهیزات پزشکی جهت ارسال به ۱۲ استان کشور در سالن جمعیت هلال احمر گنبدکاووس برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ رئیس جمعیت هلال احمر گفت: هلال‌احمر یک سازمان عام‌المنفعه است که با کمک خیرین و براساس نیازهای مردم در سراسر کشور, کار خدمات‌رسانی را تسهیل می‌کند.

اصغر نودهی اظهار کرد: این بانک به هدف یاری رساندن به بیمارانی که به طور موقت نیاز به وسایل پزشکی دارند تجهیز شد تا هم هزینه های درمانی آنها کاهش یابد و هم افرادی که امکان خرید این وسایل را ندارند بتوانند از آنها استفاده کنند.

نودهی در ادامه افزود: ‘تخت، تشک مواج، واکر، ویلچر، عصا، ساکشن ویژه بیماران ریوی، کسپول اکسیژن و دستگاه فتوتراپی ویژه نوزادان مبتلا به زردی’ از جمله تجهیزات پزشکی هر یک از محموله ها می باشد.

وی با اشاره به اقدامات خیرخواهانه محمد شهرکی در حوزه‌های مختلف، اظهار کرد: خیرین به ویژه محمد شهرکی در حوزه‌های مختلف و براساس نیازهای مردم در شرایط خاص مانند سیل, زلزله و حادثه معدن کمک‌های خیرخواهانه زیادی انجام دادند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۵۴

۰۶ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

46408

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک