بازداشت متهم به قتل در گمیشانگمیشان-ترکمن نیوز-  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گمیشان گفت: متهم به قتل جوان گمیشانی که هشتم بهمن ماه در یکی از روستاهای این شهرستان توسط ضربات چاقو به قتل رسیده بود، دستگیر شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ علی اکبر قنبرزاده افروزی اظهار کرد: متهم به قتل جوان گمیشانی که هشتم بهمن ماه در یکی از روستاهای این شهرستان توسط ضربات چاقو به قتل رسیده بود، دستگیر شد.

وی افزود: این فرد حدود سه هفته گذشته در یکی از روستاهای گمیشان مبادرت به قتل جوان حدوداً ۲۳ ساله ای کرده و جسد وی را در حاشیه یکی از محورهای فرعی منطقه رها کرده بود.

قنبرزاده افروزی ادامه داد : پس از یافتن جسد، تحقیقات برای شناسایی عامل قتل در دستور کار قرار گرفت تا این که متهم که جوانی حدود ۲۴ ساله اهل آق قلا بود در ارتباط با این قتل شناسایی و دستگیر شد.

وی گفت: پس از دستگیری این جوان و انتقال وی به پلیس آگاهی شهرستان، متهم به جرم خود اعتراف کرد.

دادستان عمومی و انقلاب گمیشان بیان کرد: هر چند قاتل انگیزه خود را از به قتل رساندن این فرد مسائل خانوادگی و شخصی عنوان کرده است اما بازپرسی برای شفاف شدن هر چه بیشتر زوایای مختلف این پرونده ادامه دارد.

وی با تقدیر و تشکر از پرسنل قضایی و انتظامی شهرستان گمیشان که برای دستگیری این فرد تلاش کردند، خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی و پلیس با تمام توان و با اشراف اطلاعاتی اجازه نخواهند داد مجرمان با ارتکاب جرم، آرامش و آسایش مردم را مختل کنند.

 

گردآوری:گروه خبری ترکمن نیوز

منبع:مهر

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۴۲

۳۰ بهمن ۱۳۹۷

کد خبر :

45924

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک