رئیس اتاق بازرگانی؛

اتاق بازرگانی گلستاناخبار اقتصادی – ترکمن نیوز – رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گرگان از تجار و بازرگانان استان گلستان خواست با فعالیت هر چه بیشتر از ظرفیت بازار کشورهای حوزه دریای خزر بویژه روسیه استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران, علی محمد چوپانی امروز چهارشنبه در نشستی خبری با یادآوری سفر اخیر دکتر روحانی رئیس جمهوری به ترکمنستان افزود: این سفر ره آورد خوبی برای آینده تجارت کشورمان بویژه استان گلستان که با این کشور همسایه مرز مشترک دارد؛ خواهد داشت.
وی بیان داشت: در این سفر که استاندار و جمعی از مسوولان استان گلستان نیز حضور داشتند؛ برخی اختلاف سلیقه های جزیی میان دو کشور در حوزه روابط تجاری برطرف شد.
چوپانی؛ روسیه را بازاری بکر برای صادرات محصولات تولیدی استان گلستان برشمرد و گفت: برای مهیا شدن هر چه بهتر شرایط باید سرمایه گذاری هایی در زمینه ایجاد شهرک گلخانه ای، توسعه کشاورزی و استفاده از کشت بارانی و قطره ای در افزایش تولیدات زراعی و باغی گلستان صورت گیرد.
طبق گزارش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گرگان در استان گلستان بیش از ۸۰۰ بازرگان با گرایش و تخصص های مختلف مشغول فعالیت هستند.
استان گلستان به مرکزیت گرگان در کرانه شرقی دریای خزر و همسایگی ترکمنستان نزدیک به ۱٫۹ میلیون نفر جمعیت دارد.

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۲۲

۲۲ فروردین ۱۳۹۷

کد خبر :

15765

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک