دبیرستان ملانفس مدرسه ویژهاخبار فرهنگی – تورکمن نیوز: مدیر دبیرستان ملانفس گنبدکاووس از برگزاری بازارچه کارآفرینی از سری برنامه‌های ویژه آموزش و پرورش مدارس و آموزشگاه‌های شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

به گزراش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران،  بهروز گلچشمه در گفت و گو با خبرنگار ترکمن‌نیوز اظهار داشت: با توجه به برنامه های مدون آموزشی و مهارت آموزی برای دانش آموزان امروز در کارگاه آموزشی ۲ ساعته در محوطه دبیرستان ملانفس مهارت‌های فروش برگزار شد.

وی افزود: اجرای عملی بازارچه کارآفرینی در غالب ۳۰ غرفه شامل صنایع دستی و غذاهای محلی، بازارچه طیور و گل و گیاه و انواع شیرینیجات محلی از جمله برنامه‌های ویژه آموزشی بود.

گلچشمه با اشاره به تلاش پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان افزود:برنامه مدرسه ویژه از برنامه های بیستمین دوره جشنواره جوان خوارزمی کشور است که دانش آموزان دوره های روزانه و بزرگ سالان متوسطه دوم کشور در آن شرکت می‌کنند و خلاقیت و نورآوری، ارزشهای لمی و فنی و تخصصی دانش آموزان شکوفا شده و مهارت‌های لازم آموزش داده می‌شود.

مدیر دبیرستان ملانفس تصریح کرد: این کارگاه آموزشی جزوی از درس‌های دانش آموزان است و مربوط به ماده درسی فن و کارفرینی می‌باشد.

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: دبیرستان ملانفس از قدیمی ترین مدارس شهرستان گنبدکاووس است و در حال حاضر در دو شیفت فعالیت دارد و دارای ۴۰ پرسنل و ۳۰۰ دانش آموز می‌باشد.

شهرستان گنبدکاووس دارای ۱۵۰ هزار نفر جمعیت بوده و دومین شهر بزرگ گلستان است و به لحاظ وسعت جغرافیایی بزرگترین شهرستان این استان محسوب می‌شود.
خبرنگار: رجب محمد افق عطا                 انتشار دهنده: یاشار نیازی

 

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۲۳

۱۱ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

41182

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک