فرماندار ترکمن نیوز 300x206 - بازارها و مراکز تجاری گنبدکاووس تا 15 فروردین تعطیل استترکمن نیوز:  فرماندار گنبدکاووس گفت: به موجب مصوبه شورای تأمین کلیه پاساژها و بازارهای شهرستان گنبدکاووس و فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای غیر از عرضه کنندگان مواد غذایی، تا تاریخ ۹۹/۱/۱۵ تعطیل است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  عبدالقدیر کریمی اظهار کرد: فروشگاه های توزیع کننده ارزاق در سطح شهرستان شامل: نانوایی ها، قصابی ها و مرغ فروشی ها، میوه و تره بار، خواربار و لبنیات، فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای عرضه کننده مواد غذایی و فروشگاه های عرضه اقلام بهداشتی ضروری ضروری در این ایام موظف به ادامه فعالیت و ارائه خدمات به شهروندان خواهند بود.

وی افزود: فروشگاه های فعال موظف به رعایت نکات بهداشتی طبق دستورالعمل مصوب ستاد مقابله با ویروی کرونا، برای مشتریان و فروشندگان هستند. درصورتی که اصناف مذکور ضوابط بهداشتی را برای مشتریان و کارکنان خود رعایت نکنند با هماهنگی ادارات صمت، بهداشت و نیروی انتظامی پلمپ خواهند شد.

کریمی ادامه داد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده عدم رعایت نکات بهداشتی در فروشگاه های ارائه دهنده خدمات، با تلفن ۱۲۴ تماس گرفته و تخلفات مشاهده شده را گزارش دهند.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۰۰

۰۲ فروردین ۱۳۹۹

کد خبر :

71761

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک