بارندگی و آبگرفتگی راه ارتباطی گنبد - کلاله را مسدود کردگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  بخشدار بخش مرکزی گنبدکاووس اعلام کرد: تداوم بارندگی و بالا آمدن آب رودخانه اوغان در نزدیکی روستای بایلر، سبب آبگرفتگی راه ارتباطی گنبد – کلاله شده و این مسیر را از ساعات اولیه بامداد امروز مسدود کرده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،  به نقل ایرنا، رضا باقری روز چهارشنبه گفت: نیروهای پلیس راه در این مسیر مستقر شده و اجازه تردد از این مسیر داده نمی شود.
وی افزود: تا زمان باز شدن این مسیر، رهگذران می توانند از مسیرهای جایگزین، همچون راه اصلی گنبد – مینودشتکلاله تردد خود را انجام دهند.
بخشدار بخش مرکزی گنبدکاووس گفت: بر اساس اطلاعات دریافتی، بارش شدید باران علاوه بر آبگرفتگی معابر دو روستای سپاهی دادگر و و هیوه چی بالا، باعث آبگرفتگی مزارع گندم و کلزا در این دو روستا و نیز روستاهای شهرک بهشتی، سلاق غایب و باغلیمرامه نیز شده است.
وی با بیان اینکه هنوز آمار دقیقی از میزان آبگرفتگی و خسارات وارده ناشی از بارندگی وجود ندارد، گفت: برآورد میزان آبگرفتگی و خسارات احتمالی از ین ناحیه از سوی کارشناسان در حال انجام است.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۲۲

۱۰ بهمن ۱۳۹۷

کد خبر :

44533

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک