پرسرعت 300x176 - اینترنت پرسرعت همه روستاهای گلستان را پوشش می‌دهدتورکمن نیوز: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای ایجاد پوشش صد در صدی اینترنت پرسرعت روستایی تلاش می کند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  آذری جهرمی در دیدار با استاندار گلستان اظهار کرد: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای ایجاد پوشش صد در صدی اینترنت پرسرعت روستایی و تسریع در اجرای پروژه ی پارک ملی گلستان عزم خود را جزم کرده تا بتواند حامی استان گلستان در مسیر توسعه باشد.

هادی حق شناس تصریح کرد: تکمیل پوشش اینترنت روستایی در کلیه نقاط استان و تکمیل پوشش کلیه مناطق استان می تواند کمک شایانی به رشد و توسعه گلستان کند.
استاندار گلستان با اشاره به اهمیت حفظ پارک ملی گلستان و وجود جنگل های هیرکانی در استان، اضافه کرد: پروژه پایش پارک ملی گلستان با استفاده از فناوری های نوین از جمله پروژه هایی است که نقش موثری در شناسایی دارد و تسریع در اجرای این طرح به عنوان یکی از پروژه‌های مشترک و مورد توجه و تاکید طرفین در حداقل زمان ارزشمند است.
وی خاطر نشان کرد: ایجاد پارک اقتصاد دیجیتال نیز می تواند در توسعه اشتغال جوانان و فعالان این حوزه موثر باشد و از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد
حق شناس در این دیدار یادآور شد: تکمیل مسیر فیبرنوری جایگزین (پروتکشن) برای کلیه شهرستانهای استان در سه شهرستان گمیشان، مراوه تپه و رامیان موجب می شود تا کلیه شهرستانهای استان دارای مسیر فیبرنوری جایگزین (پروتکشن) شوند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۵۸

۰۲ دی ۱۳۹۸

کد خبر :

66461

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک