nazervalibal 300x209 - ایران می تواند به قدرتی در والیبال ساحلی دنیا تبدیل شودوالیبال-ترکمن نیوز-  ناظر فدراسیون جهانی والیبال گفت: ایران در والیبال خیلی قوی است و جا دارد این قدرت خود را به والیبال ساحلی بکشاند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  نیکوس سوفیانوس ظهر امروز در حاشیه برگزاری مسابقات والیبال ساحلی تور تک ستاره در جمع خبرنگاران ضمن تبریک به فدراسیون والیبال کشورمان و عوامل برگزاری این تورنمنت به علت میزبانی شایسته، اظهار داشت: ایران در والیبال خیلی قوی است و جا دارد این قدرت خود را به والیبال ساحلی بکشاند و با برگزاری این مسابقات و تورنمنت‌ها می‌تواند پایه‌ریز تورنمنت‌ها و بازی‌های قوی‌تر باشد.

وی افزود: وضعیت میزبانی بندرترکمن از این مسابقات خیلی عالی است. تماشاچی‌ها و همه کمک می‌کنند بازی به نحو احسن برگزار شود. وضعیت زمین هم خیلی عالی است به علت اینکه ماسه و شن خیلی در روند بازی و روند مصدومیت بازیکنان تأثیر دارد.

ناظر فدراسیون جهانی والیبال با اشاره به استقبال تماشاگران از این مسابقات گفت: وقتی این جمعیت را دیدم شگفت‌زده شدم. در ابتدای صبح و ساعت اداری آمدن این همه تماشاگر زیاد به اینجا خیلی عجیب بود و این اتفاق را در جای دیگر و تورنمنت دیگر ندیدم.

وی ادامه داد: برای نخستین دوره بندرترکمن میزبان این مسابقات است و پتانسیل برگزاری مسابقات دیگر را دارد، به شرط اینکه سطح خودشان را بازی به بازی و تورنمنت به تورنمت بالا ببرند.

مسابقات والیبال ساحلی تور تک ستاره شهرستان بندرترکمن از صبح امروز با شرکت یک تیم از جمهوری چک، یک تیم از ساحل عاج، یک تیم از قزاقستان، ۲ تیم از تایلند و ۸ تیم از ایران در زمین ساحلی شهرستان بندرترکمن استان گلستان آغاز شده است.

 

گردآوری:گروه خبری ترکمن نیوز

http://turkmensnews.com

منبع:tasnim

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۱۳

۱۱ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

36750

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک