ایجاد ناحیه صنعتی تولید پوشاک در استان گلستاناخبار استانی- ترکمن نیوز- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: یکی از طرح‌های مطالعاتی در استان ایجاد ناحیه صنعتی پوشاک است که در شهرستان گالیکش ایجاد خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، حسینقلی قوانلو اظهار کرد: یکی از زمینه‌های توسعه صنعتی در استان گلستان توجه به مقوله تولید پوشاک است و برخی از شهرستان‌ها ظرفیت‌های خوبی در این زمینه دارند.

وی افزود: شهرستان‌های گالیکش و مینودشت قابلیت ایجاد واحدهای تولید پوشاک را دارا هستند.

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان ادامه داد: یکی از طرح‌های مطالعاتی در استان ایجاد ناحیه صنعتی پوشاک است که در شهرستان گالیکش ایجاد خواهد شد.

وی گفت: علاوه براین از هر طرحی که در حوزه تولید پوشاک باشد هم استقبال می‌کنیم.

قوانلو درباره طرح تولید کاغذسنگی از صدف کوهی افزود: این طرح قرار بود توسط گروه سرمایه‌گذاری غدیر اجرا و جایگزین کارخانه نئوپان شهیدباهنر شود اما این اتفاق رخ نداد.

وی بیان داشت: با جابه‌جایی‌هایی که در سطح مدیریتی در این گروه انجام شده است، برخی از طرح‌های کوچک این گروه سرمایه‌گذاری متوقف شده است.

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان گفت: طبق آخرین بحثی که در این زمینه وجود داشت، دستور پیگیری کاغذسنگی استان گلستان از طریق هلدینگ صنایع معدنی صادر شده است.

وی درباره سرمایه‌گذاری این گروه در معادن ید استان هم اظهارداشت: طبق قانون امکان واگذاری محدوده‌هایی که به این گروه اختصاص داده شده با سرمایه‌گذاران جدید وجود دارد و براساس همین قرار شد تا ۳ محدوده به یک سرمایه گذار ترک واگذار شود.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: tasnimnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۵۱

۱۷ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

31434

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک