اولین شوخی سال 2019یادداشت-ترکمن نیوز-  یک طنز نویس نوشت:
از این پس #علی_لاریجانی رئیس مجلس قوانینی را که در مجلس تصویب شده برای تایید می فرسته به شورای نگهبان که برادرش؛ #صادق_لاریجانی هم یکی از ۶ عضو فقیه آنجاست.

حال اگر این شورا مصوبه مجلس را که #علی آقا ریاستش را عهده داره، تایید نکنه و بین #علی آقا و حاج آقا #صادق اختلاف پیش بیاد و مجلس بر مصوبه خودش اصرار کنه، #علی آقا آن مصوبه را می فرسته پیش برادرش حاج آقا #صادق که ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را بر عهده داره.

پس از اینکه این مصوبه در مجمع تایید شد، اگر دولت که #باقر لاریجانی برادر #علی آقا و حاج آقا #صادق هم یکی از مدیران ارشد آن است، اون قانون را اجرا نکنه، #علی آقا طی نامه ای او را برای مجازات معرفی می کنه به حاج آقا #صادق که رئیس قوه قضاییه است.

حاج آقا #صادق هم لوایح قضایی و بودجه دستگاه قضا را برای تصویب می فرسته نزد #علی آقا رئیس مجلس، اگر مجلس آنرا تصویب نکرد، #علی آقا دوباره اونو می فرسته به شورای نگهبان که برادرش حاج آقا #صادق در اون عضوه، اگر شورای نگهبان مصوبه مجلس را رد و لایحه حاج آقا #صادق را تایید کرد و مجلس باز باهاش مخالفت کرد، دوباره #علی آقا اونو می فرسته به مجمع پیش حاج آقا #صادق. اگر مجمع اون لایحه را تصویب کرد و دولت از اجراش سرباز زد، باز #علی آقا برای مجازات متخلف، او را معرفی می کنه به حاج آقا #صادق در قوه قضاییه..

خدا خیرشون بده

😋: نظر نویسنده متن ابدا نظر تورکمنیا نیست . ما خودمون بابای مامان عمهء بابا بزرگ بابامون لاریجانی بودش. ط.ن.ت

هدف " ترکمن نیوز " گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست
انتشار دهنده : Medeniyet
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۷

۱۱ دی ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک