اولین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان ترکمن برگزار شدبندرترکمن– ترکمن نیوز- اولین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان ترکمن با حضور الیاس هیوه چی فرماندار و سایر اعضا چهارشنبه ۳ مرداد در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی فرمانداری بندرترکمن، الیاس هیوه چی در این جلسه با تاکید بر هماهنگی اعضا اظهار داتش: افزایش خودسرانه قیمت ها بدون مجوز ممنوع است.

وی جنگ روانی دشمن را باعث افزایش قیمت ها دانست و در این خصوص بر تقویت و فعالیت تیم بازرسی با استفاده از تمامی ظرفیت ها تاکید کرد و افزود: تیم بازرسی بایستی بطور پیوسته و ملموس در سطح شهرستان به فعالیت و بازرسی بپردازد و قیمت ها روزانه کنترل و انبارها و عمده فروشی ها به دقت رصد و کنترل شوند.

وی ضمن بیان اینکه قیمت گذاری ها بر مبنای دلار دولتی صورت می گیرد، گفت: از ظرفیت بخشداران، علما و متنفذین استفاده شود. اعضای کارگروه اشکالات احتمالی را رصد و برای رفع آنها با دقت برنامه ریزی کنند و با برنامه و هدفمند حرکت کنند.

فرماندار تصریح کرد: تخلفات در اسرع وقت جهت پیگیری قانونی به اداره تعزیرات ارجاع شود تا در حداقل زمان ممکن رسیدگی به آنها صورت گیرد و جلوی سوء استفاده های احتمالی بدون اغماض گرفته شود.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۰۹

۰۳ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

29333

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک