اورژانس بیمارستان پنجم آذر گرگان در دهه فجر امسال افتتاح می شوداخبار گرگان– ترکمن نیوز- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از پیشرفت ۸۷ درصدی اورژانس بیمارستان پنجم آذر گرگان خبر داد و یادآور شد: این طرح بعد از ۱۳ ماه فعالیت در دهه فجر امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، دکتر فاضل با اشاره به اینکه طرح بیمارستان پنجم آذر گرگان دارای ۱۶۰تخت اورژانس،‌ آی‌سی‌یو، اتاق عمل و ۳۶ تخت شیمی‌درمانی است، اظهار کرد: تاکنون مبلغ ۳۵ میلیارد تومان برای ساخت این طرح هزینه شده و طبق برآوردهای انجام شده برای اتمام و تجهیز آن ۷۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی درباره کلینیک فوق‎تخصصی ویلا که سال گذشته با تعرفه دولتی در مرکز استان راه‌اندازی شد، اظهار کرد: هیچ هزینه‌ای از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان برای راه‌اندازی کلینیک ویلا انجام نشده است.

دکتر فاضل با اشاره به اینکه در سال جاری توسعه سه اورژانس در استان جزو برنامه دانشگاه است، افزود: توسعه اورژانس بیمارستان شهدای گنبدکاووس که دارای ۱۰ تخت اورژانس است، توسعه اورژانس بیمارستان علی‌آبادکتول که بیشترین مرگ و میر ناشی از تصادفات را دارد و توسعه اورژانس صیاد شیرازی گرگان در دستور کار است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان درخصوص راه‌اندازی دانشکده داروسازی در استان گفت: مصوبه‌ای در این راستا نداریم، تنها مصوبه‌ای که سال گذشته براساس بازدید وزیر بهداشت برای اجرای نظام ارجاع انجام شد این بود که به شرط تاسیس، تجهیز و ساخت دانشکده داروسازی با کمک خیرین باشد.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: donya-e-eqtesad.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۵۳

۰۱ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

35834

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک