روحانی اهل سنت خراسانی:

احمد برزگر قشهاخبار فرهنگی- تورکمن نیوز نفر دوم بخش حفظ ۱۰ جز روحانیون دوره پنجم مسابقات قرآن اهل سنت کشور، گفت: کسانی که مانوس و آشنا با معارف و مبانی قرآنی باشند از عقاید و اندیشه های ضد دینی و خرافی دشمنان مصون خواهند بود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ «احمد برزگر قشه» در حاشیه ششمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم، ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت کشور در گرگان اظهار کرد: برگزاری این مسابقات باعث می شود تا اهل قرآن بهتر با همدیگر آشنا شوند و با شناخت بهتر رویکرد قرآنی را در بین اقشار مختلف جامعه پیاده کنند.
به گفته وی؛ این دوره به لحاظ نحوه برگزاری مسابقات، داوری، مکان و شرکت کننده ها نسبت به دوره های گذشته از سطح بالاتری برخوردار است.

این روحانی اهل سنت خراسانی با بیان اینکه با برگشت به قرآن باید زندگی قرآنی داشته باشیم، تصریح کرد: سعی کنیم بوسیله آموز های قرآنی زندگی خودمان را تابع سنت و راه و روش پاک پیامبر گرامی اسلام (ص) قرار دهیم.
وی، ادامه داد: برگزاری این مسابقات باعث برگشت به مفاهیم و مبانی اصیل اسلام می شود و معنویت را به جامعه تزریق می کند.
به گفته وی؛ سعی کنیم فرزندانمان آشنا با آموزه های قرآنی تربیت صحیح شوند و با تمسک و پیروی از دستورات الهی زندگی موفقیت آمیز و همراه با سعادت دنیوی و اخروی داشته باشیم.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۴۳

۱۴ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

47142

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک