اهدا ۲۰۰۰ فقره سند رایگان بنیادعلوی به مردم شهرستان مراوه‌تپه+تصاویرتورکمن نیوز:  رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت:  ۲ هزار اسناد بنیاد علوی به صورت رایگان به افراد واجد شرایط درمراوه‌تپه واگذار شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  پرویز فتاح امروز در مراسم اهدای اسناد علوی به مردم روستای چنارلی شهرستان مراوه تپه اظهار داشت:  از ۲ هزار اسناد علوی اهدا شده ۸۳۰ فقره ملک مسکونی و یک‌هزار و ۱۷۰ فقره ملک زراعی به مساحت ۱۱ میلیون و ۶۳۰ هزار و ۸۶۹ متر مربع به مبلغ کارشناسی بیش از ۷۴۳ میلیارد ریال است.

وی افزود: طبق طرح محرومیت‌زدایی واگذاری اسناد که از سال ۹۳ با کمک بنیاد علوی شروع شده، تاکنون بیش از ۸۳ هزار سند علوی به خانواده محروم سراسر کشور واگذار شده است.

فتاح گفت: از آغاز طرح تاکنون ۲۳۵ متر مربع اراضی مسکونی و زراعی در استان گلستان به ویژه مردم ترکمن اهدا شده است.

وی درباره اهدا اسناد علوی در سال جاری گفت: امسال چهار سفر به استان‌های کشور خواهیم داشت و بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ سند به مساحت ۱۲ میلیون و ۱۸۸ هزار و ۵۱۵ متر مربع به ارزش یک‌هزار و ۲۹۹ میلیارد ریال واگذار می‌شود که بیشترین واگذاری در استان گلستان است.

رپیس بنیاد مستضعفان کشور از مردم درخواست کرد نسبت به تشکیل پرونده برای بهره مندی از اراضی واگذار شده و نیز دریافت سند مالکیت اقدام کنند.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۵۲

۲۴ مرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

59563

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک