طالقانی گنبدکاووس اهدای کتاب 300x225 - اهدای کتاب "بانوی با صداقت" به کودکان بستری در بیمارستان طالقانی گنبدکاووسترکمن نیوز:  انجمن دوستداران کتاب مهر گنبدکاووس با همکاری شبکه بهداشت و بسیج جامعه پزشکی بیمارستان شهید مطهری تعداد ۵۰ جلد از کتاب” بانوی با صداقت” اثر سید علی کریمیان را به کودکان بستری در بیمارستان طالقانی گنبد کاووس اهدا نمود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ این برنامه با حضور دکتربدیعی رئیس شبکه بهداشت و دکتر صلاحی رئیس بیمارستان شهید مطهری،پرسنل و پرستاران این بیمارستان برگزار شد.
در ابتدای این مراسم دکتر بدیعی ” کتاب بانوی با صداقت” اثر آقای سید علی کریمیان را به پرستاران معرفی نمود و از این نویسنده تقدیر و تشکر نمود.
در ادامه سید علی کریمیان توضیحات مختصری در خصوص مجموعه کتابهای کودک که با موضوع ایثار و شهادت نوشته اند دادند واز زحمات و تلاش پرسنل بیمارستان ،دکترها و پرستاران به خاطرکار درشرایط سخت کرونایی وکمک به بیماران تقدیر و تشکر نمود و یک جلد از این کتاب را برای فرزندان آنان اهدا کرد.
گفتنی است کتاب” بانوی با صداقت” که با حمایت بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و بیمارستان شهید مطهری به چاپ رسید در وصف اولین بانوی شهیده گنبد کاووس بانو طیبه صداقت می باشد.

طالقانی گنبدکاووس اهدای کتاب2 300x225 - اهدای کتاب "بانوی با صداقت" به کودکان بستری در بیمارستان طالقانی گنبدکاووس

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۲۴

۱۵ مهر ۱۳۹۹

کد خبر :

83854

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک