یاشار کمی 2 300x199 - اهدای پیراهن تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس به یاشار کمی+عکساخبار ورزشی – تورکمن نیوز- در مراسمی نمادین پیراهن باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبد کاووس به یاشار کمی اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،  با حضور مسئولین و کادر فنی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبد کاووس ضمن دیدار و عیادت از یاشار کمی والیبالیست نوجوانان که در بستر بیماری آرمیده است به رسم یادبود، پیراهن تیم سوپرلیگ والیبال گنبدکاووس به وی اهدا شد.

یاشار کمی، ورزشکار و بازیکن سابق تیم ملی والیبال نوجوانان جمهوری اسلامی ایران است، وی متولد ۱۳۷۷ میباشد و این روزها با ابتلا به بیماری سرطان استخوان ایام سختی را سپری می کند.

خوشبختانه این ورزشکار جوان با حمایت مردم ورزش دوست و سایر ورزشکاران توانسته است روحیه خود را حفظ کند و خانواده وی نیز از احوال رو به بهبودی یاشار ابراز خرسندی میکنند.

یاشار کمی 1 300x199 - اهدای پیراهن تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس به یاشار کمی+عکس

در این مراسم؛ جمال الدین واحدی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبد، احد ارمشی سرمربی والیبال گنبد کاووس، طاهر آزمون پیشکسوت و کادر فنی باشگاه و تنی چند از والیبالیست ها و پیشکسوتان ورزش ترکمن صحرا حضور داشتند و همگی با دعای خیر ضمن آرزوی سلامتی برای یاشار کمی، وی را برای ادامه ورزش به خصوص در تیم والیبال نشسته استان و تیم ملی تشویق کردند.

خبرنگار : یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۳۳

۱۵ مهر ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک