دیدار و عیادت مسئولین و کادر فنی باشگاه فرهنگی ورزشی والیبال شهرداری گنبد کاووس از یاشار کمیاخبار ورزشی – تورکمن نیوز- در مراسمی نمادین پیراهن باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبد کاووس به یاشار کمی اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،  با حضور مسئولین و کادر فنی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبد کاووس ضمن دیدار و عیادت از یاشار کمی والیبالیست نوجوانان که در بستر بیماری آرمیده است به رسم یادبود، پیراهن تیم سوپرلیگ والیبال گنبدکاووس به وی اهدا شد.

یاشار کمی، ورزشکار و بازیکن سابق تیم ملی والیبال نوجوانان جمهوری اسلامی ایران است، وی متولد ۱۳۷۷ میباشد و این روزها با ابتلا به بیماری سرطان استخوان ایام سختی را سپری می کند.

خوشبختانه این ورزشکار جوان با حمایت مردم ورزش دوست و سایر ورزشکاران توانسته است روحیه خود را حفظ کند و خانواده وی نیز از احوال رو به بهبودی یاشار ابراز خرسندی میکنند.

دیدار و عیادت مسئولین و کادر فنی باشگاه فرهنگی ورزشی والیبال شهرداری گنبد کاووس از یاشار کمی

در این مراسم؛ جمال الدین واحدی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبد، احد ارمشی سرمربی والیبال گنبد کاووس، طاهر آزمون پیشکسوت و کادر فنی باشگاه و تنی چند از والیبالیست ها و پیشکسوتان ورزش ترکمن صحرا حضور داشتند و همگی با دعای خیر ضمن آرزوی سلامتی برای یاشار کمی، وی را برای ادامه ورزش به خصوص در تیم والیبال نشسته استان و تیم ملی تشویق کردند.

خبرنگار : یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۳۳

۱۵ مهر ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک