شادمهر ترکمن نیوز1 300x196 - اهدای پارچه مخصوص تولید ماسک توسط مدیر هولدینگ میخکترکمن نیوز: پارچه مخصوص تولید بیش از ۷ هزار ماسک توسط مدیر هولدینگ میخک برای مصرف مردم شهرستان گنبدکاووس اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  عصر امروز به واسطه دکتر محمد اسدالله پور و سلیمان هیوه چی پارچه مخصوص تولید بیش از ۷ هزار ماسک از طرف حاج رضا زینعلی مدیر هولدینگ میخک و نساجی میخک نسج تهران جهت توزیع و استفاده مردم شهرستان گنبدکاووس به گروه پویش مردمی دکتر امانقلیچ شادمهر منتخب مردم شهرستان گنبدکاووس و بخش داشلی برون در مجلس یازدهم شورای اسلامی تحویل داده شد.
پارچه سریعا جهت تولید و آماده سازی ماسک به کارگاه‌های دوخت خانگی تحویل داده می شود و نهایت تا دو هفته آینده آماده توزیع به مراکز مورد نیاز و مردم شهرستان گنبدکاووس خواهد شد.

بر اساس گزارش ترکمن نیوز: امروزه اکثر تولیدی ها و خیاطان خانگی توان و اراده تولید ماسک را دارند، اما دولت برنامه ای برای تامین پارچه  ماسک که باید از جنس مخصوص برخوردار باشد ندارد.

هیچ برنامه ریزی مناسبی نیز برای انسجام و هدفمند کردن توانمندی ها و اراده مردمی صورت نگرفته است.

فی الواقع پویش های مردمی و تشکل های خودجوش جوانان در شهرهای مختلف میتواند در این برهه از شیوع بیماری خطرناک کرونا بهترین گزینه کمک رسانی و تولید ماسک مورد نیاز مردم باشد.

ترکمن نیوز از انتشار چنین اخباری انتظار دارد جنبه مثبت اینگونه فعالیت های خیرخواهانه در نظر گرفته شود و با الگو قرار دادن اینگونه کمک ها برای کسانی که توانایی کمک به مستمندان و همشهریان خود دارند در جامعه افزایش یابد.

خبرنگار: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۰۵

۲۹ اسفند ۱۳۹۸

کد خبر :

71674

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک