انجمن موسیقی شهرستان آق قلا راه اندازی شدتورکمن نیوز: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آق قلا از راه اندازی انجمن موسیقی شهرستان خبر داد و گفت: ۵ روز از راه اندازی این انجمن در شهرستان می گذرد و اگر همکاری و مساعدت این انجمن نبود این مراسم به این خوبی برگزار نمی شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ مرجان طریک در جشن بزرگ روز دختر که به مناسبت بزرگداشت دهه کرامت در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر آق قلا برگزار شد، اظهار کرد: این جشن به همت و همراهی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و همراهی شورای مشارکت های زنان مجمع خیرین سلامت استان خراسان رضوی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی و دختران پر شور آق قلایی در سالن مجتمع فرهنگی هنری این شهرستان برگزار شد.
وی افزود: اجرای برنامه های شاد و مفرح و موسیقی و طنز همراه با قرعه کشی کمک هزینه سفر به مشهد مقدس برای ١٠ نفر از جمله برنامه های شاخص این رویداد نشاط آفرین و فرهنگی و هنری بود.
به گزارش خبرنگار تورکمن نیوز: این برنامه با همراهی مجتمع خیرین سلامت کشور و مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ، فرمانداری و شهرداری آق قلا و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آق قلا برگزار شد.

 

گزارش از:اتک پور

خبرنگار تورکمن نیوز در غرب گلستان

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۰۲

۱۶ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

56935

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک