انجمن حمایت از زندانیان گنبدکاووس سه میلیارد ریال درآمد کسب کرداخبار گنبدکاووس– ترکمن نیوز- مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان گنبدکاووس گفت: با کمک خیرین و نیکوکاران منطقه و برخی منابع درآمدی، این انجمن در نیمه نخست امسال مبلغ سه میلیارد و ۸۰ میلیون ریال درآمد داشته است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، حسین رضایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار کرد: ۹۵ درصد کمک های خیرین به این انجمن که پنج شهرستان گنبد، مینودشت، گالکیش، کلاله و مراوه تپه درشرق گلستان را زیر پوشش دارد، توسط نیکوکاران گنبدی صورت می گیرد.
وی با یادآوری مکاتبه انجمن حمایت از زندانیان با فرمانداران چهار شهرستان دیگر حوزه این انجمن، گفت: انتظار ما از خیرین و نیکوکاران دیگر شهرستان ها حمایت از این نهاد مردمی برای خدمات رسانی بهتر به خانواده زندانیان در بند است.
رضایی اضافه کرد: کمک های خیرین و درآمدهای انجمن حمایت از زندانیان گنبد در نیمه نخست امسال از کل کمک ها و منابع درآمدی این انجمن درسال گذشته که دو میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال بوده، بیشتر است.
وی تصریح کرد: تمامی کمک های مردمی و درآمدهای حاصله انجمن حمایت از زندانیان گنبد صرف خدمت رسانی به خانواده زندانیان در بخش های مختلف می شود.
مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان گنبدکاووس ادامه داد: به عنوان مثال برای کمک هزینه تحصیل فرزندان مددجویان اداره زندان در سال تحصیلی جدید مبلغ ۲۲۵ میلیون ریال پیش بینی شده که به خانواده های دارای فرزند محصل پرداخت می شود.
وی، کمک نقدی به مددجویان در مناسبت های مختلف، تهیه و توزیع ۲۰۰ سبد کالا ویژه ماه مبارک رمضان به ارزش ۲۷۰ میلیون ریال، توزیع کارت هدیه یک میلیون ریالی به مددجویان یا خانواده آنان به تعداد ۱۵۰ نفر به مناسبت ماه رمضان و مراسم جشن نسیم مهر، پرداخت بخشی از کمک هزینه سفر سیاحتی و زیارتی مددجو و همسر او به مشهد مقدس و برگزاری کلاس های آموزشی کنترل و پیشگیری از آسیب های اجتماعی را از مهمترین اقدمات انجمن حمایت از زندانیان گنبدکاووس در نیمه نخست امسال برشمرد.
رضایی با قدردانی از تلاش های هیات مدیره و بازرسان انجمن بویژه دادستان عمومی و انقلاب به عنوان رییس هیات مدیره، فرماندار ویژه، رییس اداره زندان و سه تن از معتمدان گنبد و نیز مدیرکل زندان های گلستان، گفت: درسایه حمایت و همکاری این عزیزان و دیگر خیرین و نیکوکاران، انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان رتبه سوم کشور را در ثبت پرونده ها و نیز برنامه حسابداری در بین ۲۴۹ انجمن سراسر کشور کسب کرده است.
وی اضافه کرد: کسب این رتبه با ارزیابی اداره کل اقدامات تامینی سازمان زندان های کشور به دست آمده است.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۴۷

۲۶ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

35668

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک