قائمی 300x205 - انتقاد تند ملی‌پوش والیبال از مسئولین ورزشیترکمن نیوز: ملی‌پوش والیبال ایران طی مصاحبه‌ای گفت: ‌«دیگر عادت کرده‌ایم که مسئولان بعد از یک تورنمنت می‌آیند عکس می‌گیرند و می‌روند. وقتی می‌آیند، می‌فهمیم چه خبر است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  فرهاد قائمی اظهار کرد: مثل زمانی که استان ما (گلستان) سیل آمده بود که راحت و شیک و مجلسی می‌آمدند عکس‌شان را می‌گرفتند و می‌رفتند.

آنها در روزهای سخت کنار ما هستند، اما بیشتر در عکس‌ها!

قائمی تصریح کرد: در اصل نگاه کنید ما اصلا پاداش نمی‌خواهیم و همان پولی که برای خود بازیکنان است؛ مثلا در مسابقات لیگ جهانی بین قاره‌ها که شرکت کردیم، دلارهایی که مختص خود بازیکنان بود به ما بدهند، برای ما کافی است و ما راضی هستیم.»

او افزود: «چندین‌سال است چیزی از پاداش‌ها نگرفته‌ایم. بین قاره‌ها ما سوم شدیم و هیچ مبلغی برایمان نیامد. پاداش لیگ جهانی هم به برد و باخت‌ها و اینکه به مرحله نهایی می‌رویم یا نه، بستگی دارد. فکر می‌کنم پاداش لیگ جهانی پارسال نزدیک ٢٠٠‌هزار دلار بود که باید بین بازیکنان تقسیم شود. هنوز این پول را نگرفته‌ایم. از سال‌های قبل هم طلب داریم و چند‌سال است پاداش‌مان را نگرفته‌ایم. در جام بین قاره‌ها هم سوم شدیم و پاداش خود این مسابقات١٠٠هزارتا بود که هنوز نگرفته‌ایم.»

بازنش: ترکمن نیوز

منبع: شهروند

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۵۴

۳۰ دی ۱۳۹۸

کد خبر :

68274

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک