امام جمعه گنبدکاووس:

الاسلام و المسلمین محمود ترابی 2 300x190 - انتقاد به عملکرد شورای نگهبان ظلم بزرگی استترکمن نیوز: امام جمعه گنبدکاووس گفت: با توجه به پایان رسیدن رسیدگی به صلاحیت داوطلبان نمایندگی مجلس شورا اسلامی  توسط شورای نگهبان انتقاد نسبت به عملکرد این شورا و ابزار گله مندی ظلم بزرگی به شورای نگهبان می باشد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  حجت‌الاسلام والمسلمین محمود ترابی در خطبه‌های امروز نماز جمعه مردم گنبدکاووس اظهار کرد: در حالی که عذر خواهی سپاه از وقوع حادثه هواپیمای اوکراینی عذرخواهی مهربانانه است عده ای در داخل کشور با دشمنان هم صدا شده و به سپاه توهین می کنند که درست نیست.

ترابی تصریح کرد: وی تصریح کرد:شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، مراسم تشییع آن سردار و موشک‌باران کردن پایگاه عین‌الاسد پیشامدهایی هستند که به آسانی فرامکوش نمی شوند.

نمازگزاران متدین شهرستان گنبدکاووس در پایان نماز جمعه هم زمان با شهرهای سراسر کشور در جهت محکومیت جنایات آمریکا و برای دفاع و تقدیر از اقدامات مقتدرانه سپاه  در برابر آمریکای جنایتکار راهپیمایی کردند و شعار هایی همچون “مرگ بر آمریکا” و “سفیر انگلیسی اخراج باید گردد”  سر دادند.

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۵۷

۲۷ دی ۱۳۹۸

کد خبر :

68059

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک