هزار جریبی:

انتظار داریم روحانی در گلستان خبر خوش منتفی شدن انتقال آب دریای خزر را در این سفر اعلام کنداخبار استانی- ترکمن نیوز-  نماینده گرگان و آق قلا در گفتگو با خبرنگار الف با اشاره به اینکه دولت اخیرا مصوبه ای در زمینه انتقال آب دریای خزر به سمنان داشت ، افزود : انتظار داریم روحانی در گلستان خبر خوش منتفی شدن انتقال آب دریای خزر را در این سفر اعلام کند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، نبی هزارجریبی اظهار کرد : نمایندگان سه استان شمالی اخیرا نامه ای به رئیس جمهور نوشته و اعتراض خود را در خصوص انتقال آب دریای خزر به استان سمنان اعلام کردند.
وی با اشاره به این ضرب المثل « چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است»، گفت: در استان گلستان زمین های زیادی وجود دارد که به آب نیاز دارند. زمین های دشت گرگان و ترکمن سرا تا مراوه تپه از جمله آنهاست. دهها روستای استان با کم آبی مواجه هستند و این روستاها آب شرب ندارند و با تانکر به آنها آبرسانی می شود.
انتظار مردم استان گلستان این است که رئیس جمهور در سفر خود به استان به مطالبات اصلی مردم از جمله حل معضل بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار توجه داشته و ضمن لغو مصوبه انتقال آب، خبر خوش منتفی شدن انتقال آب دریای خزر را در این سفر اعلام کند تا نگرانی مردم رفع شود.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۱۰

۲۰ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

43435

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک