محمد قرنجیک رئیس شورای اسلامی شهرستان گنبدکاووس 1024x675 - انتخاب مجدد عضو شورای شهر به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان گنبدکاووسترکمن نیوز: آنه محمد قرنجیک با اکثریت آرا در چهارمین انتخابات اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرستان برای بار دوم به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان گنبدکاووس انتخاب شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز چهارشنبه (۲۶ شهریور۹۹) طی انتخاباتی که در جلسه شورای اسلامی شهرستان گنبدکاووس برگزار شد آنه محمد قرنجیک برای بار دوم توانست رای اعتماد اعضا را کسب کند و به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان گنبدکاووس در سال چهارم انتخاب شد.
همچنین رحمان بردی آور به عنوان نائب رییس شورا و بهمن یوسفی نیز به عنوان منشی شورا انتخاب و اعضای هیئت رئیسه سال چهارم بدین ترتیب با رای اعضای شورای اسلامی شهرستان تعیین شد.

آنه محمد قرنجیک در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار کرد: جلسات شورای شهرستان حداقل هر ماه یک بار تشکیل می‌شود و جلسات فوق العاده شورا بنا به ضرورت به درخواست فرمانداریا حداقل یک سوم اعضا، هیئت رئیسه و با اعلام قبلی با دعوت رئیس شورای اسلامی شهرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: اعضای شورای اسلامی شهرستان ۵ نفر است که خود ایشان و عارف گرگانی) ۲ نفر به انتخاب اعضای شورای شهر گنبدکاووس و (رحمان بردی آور) به انتخاب اعضای شورای شهر اینچه برون و همچنین (شهلا ملک پور) نیز از طرف اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی گنبد کاووس و (بهمن یوسفی) به انتخاب اعضای شورای اسلامی بخش داشلی برون اعضای اصلی شورای اسلامی شهرستان گنبدکاووس را تشکیل می‌دهند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان گنبدکاووس ضمن تشکر از اعتماد مجدد اعضا به وی، بر اعلام آمادگی خود برای هر گونه تغییر و تحول رو به جلو در جهت ارتقای شورای اسلامی شهرستان تاکید کرد و مهم ترین وظایف و اختیارات شورای شهرستان را به شرح زیر برشمرد:
۱- ارائه پیشنهادات لازم در زمینه توسعه اقتصادی،فرهنگی وعمرانی شهرستان به دستگاههای اجرایی ذیربط و کمیته برنامه ریزی شهرستان و شورای استان
۲- نظارت بر حسن اجرای تصمیمات شورای شهرستان
۳- تصویب، اصلاح، تتمیم وتفریغ بودجه دبیرخانه شورای شهرستان و شوراهای شهر
۴- هماهنگی و رسیدگی به مسائل وحل وفصل مشکلات فی مابین شوراهای شهر وبخش در مواردیکه قابل پیگیری قضایی نباشد.
۵- نظارت بر عملکرد و فعالیت های شوراهای بخش و شهر
۶- بررسی پیشنهادات واصله از شوراهای اسلامی شهرها و بخش های محدوده شهرستان
۷- بررسی پیشنهادات واصله از دستگاههای اجرایی شهرستان
دفتر شورای اسلامی شهرستان در ساختمان سابق فرمانداری گنبدکاووس واقع می‌باشد.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۷:۱۲

۳۱ شهریور ۱۳۹۹

کد خبر :

82914

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک