tayebi varzaesh golestan 300x184 - انتخاب قهرمان قهرمانان در گلستان با نظر اصحاب رسانه و مردم/ 11 کاندیدا از ورزش بانوان در لیست 50 نفرهگلستان-ترکمن نیوز-  مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از انتخاب قهرمان قهرمانان در گلستان با نظر اصحاب رسانه و مردم خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛بهمن طیبی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گلستان اظهار کرد: با هدف ارج نهادن به جامعه ورزش استان گلستان نظرسنجی انتخاب قهرمان قهرمانان استان گلستان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این نظرسنجی دولتی نیست و تنها ۳۰ درصد افراد رای‌دهنده دولتی و باقی روسای هیئت‌ها و خبرنگاران ورزشی و نیمی از رای‌دهندنگان مردمی هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان تصریح کرد: دو هفته نظرسنجی مردمی به صورت نرم‌افزار از طریق پایگاه خبری انجام خواهد شد و مردم به سه نفر از ۵۰ نفر ورزشکاران نامزد شده رای خواهند داد.

طیبی گفت: ورزشکاران انتخاب شده از بین مدال‌آوران، چهره‌های تاثیرگذار ورزشی و افتخارآفرینانی است که در تیم‌های ملی هم دارای جایگاه هستند.

وی تاکید کرد: من هم مثل همه یک رای دارم و می‌توانم سه نفر را انتخاب کنم و تمام رای‌ها محرمانه است و هیچکس متوجه نظرات رای‌دهندگان نخواهند شد.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان خاطرنشان کرد: تصمیم گرفته شد روسای هیئت‌ها به ورزشکاران رشته‌های خود رای ندهند.

طیبی تاکید کرد: این مدل به صورت بین‌المللی اجرا می‌شود و ما سعی کردیم مدل را بومی کنیم./فارس

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۵۳

۱۶ بهمن ۱۳۹۷

کد خبر :

44900

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک