انتخاب شرکت فرآورده های لبنی گلستان صباح به عنوان صادرکننده نمونه ملیتورکمن نیوز معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان گفت : شرکت فرآورده های لبنی گلستان صباح به عنوان صادرکننده نمونه ملی اتتخاب گردید .
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان ، درویش علی حسن زاده گفت : در بیست و سومین مراسم بزرگداشت روز ملی صادرات، که با حضور معاون اول رئیس جمهور ، وزیر صنعت ، معدن و تجارت و برخی از وزرا، نمایندگان مجلس و مقام‌های بلندپایه کشوری برگزار گردید ، از حدود ۵۰ صادرکننده نمونه کشوری تجلیل شد.
وی افزود : در این مراسم ، شرکت فرآورده های لبنی گلستان صباح به عنوان یکی از صادرکنندگان نمونه ملی در سال ۹۸ انتخاب و توسط معاون اول رییس جمهوری و وزیر صنعت ، معدن و تجارت مورد تجلیل قرار گرفت .
به گفته حسن زاده ، سازمان توسعه تجارت ایران در راستای ماموریت سازمانی، تحقق اهداف صادراتی و ارج نهادن به تلاش فعالان خستگی ناپذیر عرصه تولید و صادرات غیرنفتی، همه ساله صادرکنندگان نمونه ملی و برندهای برتر تجاری ایران را انتخاب و در مراسمی با حضور مسئولین کشوری از ایشان تجلیل می نماید .

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۱۵

۱۱ آذر ۱۳۹۸

کد خبر :

65456

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک