انتخاب رئیس هیئت کشتی استان گلستان با حضور دبیر فدراسیون اخبار ورزشی– ترکمن نیوز- کرسی ریاست هیئت کشتی استان گلستان با حضور اعضای مجمع هیئت و دبیر فدراسیون کشتی، به “محمدحسین ملاح” سپرده شد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، تنها محمدحسین ملاح بود که کاندید نامزد انتخابات رئیس هیئت کشتی استان شد.تعداد آرای اعضای مجمع انتخابات هیئت کشتی استان گلستان ۱۶ رای اخذشد که دو رای آن سفیداعلام شد.

ودر پایان شمارش آرا محمدحسین ملاح با ۱۴ رای توانست به عنوان ریاست هیئت کشتی استان گلستان انتخاب شود.

ملاح پیش‌تر بعنوان سرپرست هیئت کشتی استان گلستان به مدت هشت ماه فعالیت کرد.

براساس رای اعضای مجمع هیئت کشتی استان گلستان، رئیس هیئت کشتی استان گلستان می‌تواند، اعضای هیئت رئیسه را انتخاب کند.

دبیر فدراسیون کشتی در این مراسم گفت: کشتی همیشه دستخوش اقدامات افراد است و همیشه افراد عامل پیشرفت و یا شکست برنامه‌های کشتی هستند. امروز ورزش سبب افزایش نشاط اجتماعی در جامعه می‌شود و این نشان می‌دهد ورزش تا چه میزان در جامعه تاثیرگذار است.

وی افزود: زمانی نوکنده مهد کشتی ایران بود و زمانی که نوکنده وجود داشت جویباری وجود نداشت و همیشه نمایندگان نوکنده در تیم ملی موفق و سربلند بودند و امیدوارم با برنامه‌ریزی‌هایی که هیات کشتی استان در آینده اجرایی خواهد کرد، کشتی نوکنده را به همان روزهای اوج بازگرداند.

دبیر فدراسیون کشتی تاکید کرد:  جایگاه کشتی استان گلستان در ۲ سال گذشته در جایگاه یازدهم قرار داشت، اما امروز درجایگاه هفتم قرار دارد که نشان از تحول در کشتی استان گلستان است و این نشان می‌دهد اگر گلستان بخواهد می‌تواند در آینده جایگاه خودش را بدست آورد.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۴۳

۱۳ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

34688

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک