انتخابات نظام مهندسی کشاورزی گلستان 300x204 - انتخابات نظام مهندسی کشاورزی استان گلستان برگزار شداخبار گرگان – ترکمن نیوز- پنجمین دوره انتخابات اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان روز جمعه ۲۲ تیرماه ۹۷ در گرگان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی گلستان اظهار کرد : دو هزار و ۴۸۰ نفر از اعضای سازمان واجد شرایط شرکت در پنجمین دوره انتخابات هستند.

به گفته حسین عابدی این انتخابات از ساعت ۹ صبح جمعه در پردیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار و تا ساعت ۱۶ عصر ادامه یافت.

وی با بیان اینکه در این انتخابات ۱۳ نفر از مجموع ۴۵ نامزد انصراف دادند، گفت: این انتخابات قرار بود اول تیرماه برگزار شود که به دلیل نداشتن حد نصاب لازم به ۲۲ تیر موکول شد.

وی ابراز داشت: در این انتخابات هفت نفر با رای اعضای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی گلستان به مدت چهار سال انتخاب می شوند و علاوه بر این دو نفر توسط جهادکشاورزی، یک نفر توسط دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی و یک نفر توسط حفاظت محیط زیست برای عضویت در هیات مدیره معرفی می شوند.

عابدی افزود: سازمان نظام مهندسی کشاورزی تشکلی غیر دولتی است و به برنامه ریزی و سیاست گذاری در مسایل صنفی و تصمیم گیری در جهت اشتغال در بخش کشاورزی و جذب دانش آموختگان فعالیت دارد.

در استان گلستان هشت هزار و ۶۰۰ نفر دانش آموخته در ۲۲ رشته بخش کشاورزی عضو این سازمان هستند که ۵۰ درصد را بانوان تشکیل می دهند.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع : irna.ir/golestan

انتشار دهنده : Yaprak
تاریخ و زمان خبر

۹:۳۹

۲۳ تیر ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک