امیر سرتیپ دکتر کیومرث حیدری بعد از سه روز اقامت در منطقه سیل زده گلستان را ترک کردگلستان-ترکمن نیوز-  امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران که از لحاظات اولیه وقوع سیل در استان گلستان همراه یگانهای عمل کننده نیروی زمینی در شهرستان آق قلا و سیمین شهر و گمیشان حضور داشت بعد از ۳ روز منطقه را ترک کرد .
فرمانده نیروی زمینی قبل از ترک مناطق سیل زده از آشپزخانه ، حمام و بیمارستان صحرایی،که توسط یگانهای نیروی زمینی و بیمارستان ۵۶۰ بهداشت و درمان برپا گردیده است بازدید و از نحوه خدمات رسانی آنان به مردم در جریان قرار گرفت .
امیر سرتیپ دکتر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی در این بازدید اظهار داشت: الحمدا… حضور یگانهای ارتش در این منطقه کاملا مفید اثر گذار و کارآمد است و استقبال مردم از حضور ارتش بسیار رضایت بخش است که این مایه دلگرمی خدمت گزاران ارتش و نیروی زمینی است.
فرمانده نیروی زمینی تصریح کرد :توزیع مواد غذایی و دارو به موقع توسط نفربرهای نیروی زمینی و قایقهای موتوری در در مناطق صعب العبور در حال انجام است و از تمامی روستا های درگیر آگاهی کامل داریم و کارکنان ارتش به موقع با آنها در ارتباط هستند و الحمدا… روال طبیعی تقریبا در مناطق سیل زده شکل گرفته و تا آخرین لحظه خدمات رسانی انجام خواهد شد .

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۱۷

۰۷ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

49985

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک