الدین واحدی مدیر عامل باشگاه والیبال شهرداری گنبدکاووس 300x188 - امید داریم استعدادهای جوان و بومی والیبال شهرداری گنبد را به تیم ملی و جهان معرفی کنیم+مصاحبه فیلمترکمن نیوز: مدیر عامل باشگاه والیبال شهرداری گنبدکاووس گفت: در این دوره از رقابت های لیگ برتر والیبال کشور تیم گنبد را کاملا بومی بستیم و تنها یک بازیکن مهمان داریم.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  جمال الدین واحدی در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: تیم والیبال شهرداری گنبد در این دوره از بازیکنان نوجوان و جوان بومی استفاده میکند و ۱۷ بازیکن بومی و یک والیبالیست مهمان داریم و امید زیادی داریم تا این استعدادهای جوان بومی را به تیم ملی و تیم های بین المللی معرفی کنیم.

وی افزود: با شیوع بیماری کرونا، تمامی وقایع ورزشی جهان تعطیل شد و در کشور نیز مسابقات لیگ تحت تاثیر کرونا بود اما با توجه به اینکه یک سال فقط به مسابقات المپیک جهانی مانده فدراسیون والیبال نیز تصمیم به آغاز تورنومنت کشوری لیگ برتر والیبال گرفت.

واحدی افزود: برای این فصل از رقابت ها ۴۰ میلیارد ریال بودجه برای حضور در مسابقات لیگ برتر از طرف شورای اسلامی شهر و شهرداری گنبدکاووس پیش بینی شده است.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۱۴

۱۴ شهریور ۱۳۹۹

کد خبر :

82052

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک