و پرورش کوموش دفه تورکمن نیوز 300x188 - امید برای تعالی آموزش و پرورش در گمیشانترکمن نیوز – خلیل رستگار: درباره عملکرد فرهاد کر که اخیرا دستش از مدیریت اداره آموزش و پرورش گمیشان کوتاه شده, اطلاعاتمان کم است و چیز زیادی درباره اش نمی دانیم. فقط می دانیم که او مدیری بود با صورت یخ زده و منجمد که در لبخند زدن خساست به خرج می داد و بعضا نای دادن جواب سلام را هم نداشت!

در کنار این دانسته البته انتقاداتی را نیزشنیده ایم که شاید بیانش قدری بدبینانه به نظر برسد مثل نداشتن تعامل قابل انتظار و انتقاد به شیوه مدیریتی فرهاد کر که چنگی به دل برخی از معلمان و مدیران مدارس و بعضا اولیای دانش آموزان نزده است. این نمونه البته سخن مراجعانی هم بود که به ما گفتند وقتی به دفتر رئیس سابق اداره آموزش و پرورش گمیشان مراجعه می کردند، با دل خوش و توام با رضایت از آن خارج نمی شدند.

تاثیر نبود تعامل لازم با اقشار مربوطه بود یا تاثیر مدیریت کم کیفیت, یا اثر دعای کسانی که به رفتن فرهاد کر راضی تر بودند. دقیقا مشخص نیست, اما موج این مهم ها بی تردید به اندازه ای بود که بتواند متولیان آموزش و پرورش گلستان را به تحرک برای تغییر و روی کار آمدن فردی جاافتاده و کارآمدتر در زیر مجموعه خود وا دارد.

حالا چند روزی است که کسوت مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گمیشان به قامت داوود کر پوشانده شده, مردی آزموده که قرار است توان خود را در گردانش یک خانواده با جمعیت نسبتا بالا بیازماید.

آن خانواده بزرگ اینک امیدوارند جانشین جدید از همه توانایی هایش برای مشارکت فرهنگیان باسابقه در طراحی برنامه ها, ایجاد پیوند قوی با اولیای دانش آموزان, همکاری برای ارتقا سطح تحصیلی معلمان, تکریم بهتر ارباب رجوع و …استفاده نماید. همچنین پیگیری و تلاش برای سر و سامان دادن مدارس فرسوده منطقه با استفاده از ظرفیت های خیرین نیاز مبرم دیگری است که انتظار می رود مدیر باطمانینه ای چون داوود کر به آن اهتمام جدی ورزد.

هدف " ترکمن نیوز " گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست
انتشار دهنده : Medeniyet
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۴۴

۱۵ خرداد ۱۳۹۹

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک