امیدواری بسکتبالیست گلستانی به حضور دربازی های پاراآسیاییاخبار ورزشی– ترکمن نیوز- ورزشکار بسکتبال با ویلچر گلستان با دعوت به اردوی تیم ملی به حضور در رقابت های جهانی آلمان و بازی های پاراآسیایی جاکارتا امیدوارتر شد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، دبیر هیات ورزش های جانبازان و معلولان گلستانگفت: هفتمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر مردان از امروز شنبه در ساری آغاز شد که عبدالجلیل قرنجیک نماینده گلستان در این اردو است.
علیرضا خراسانی بیان کرد: این اردو که برای حضور قدرتمندانه تیم ملی ایران در رقابت های جهانی آلمان و بازی های پاراآسیایی جاکارتا برگزار می شود تا ۳۰ تیرماه ادامه خواهد داشت .
مسابقات بسکتبال با ویلچر قهرمانی جهان از ۲۳ مرداد تا ۶ شهریور در آلمان برگزار می شود.
مسابقات جاکارتا سومین دوره از بازی‌های پارآسیایی است که پس از رقابت های گوانگ ژو و اینچئون مرداد ماه امسال در پایتخت کشور اندونزی برگزار می شود.
یک طلای والیبال نشسته مردان با حضور احمد ایری، آرش خرمالی و آرش قره قولپاقی و نقره زهرا دانای طوس در والیبال نشسته زنان راه آورد ورزشکاران گلستانی از بازی های پارآسیایی اینچئون کره جنوبی بود.
همچنین زهرا دانای طوس به همراه تیم ملی والیبال نشسته ایران برای شرکت در رقابت های جهانی هلند عازم این کشور شد.
محمد نعمتی ورزشکار گلستانی عضو تیم ملی والیبال نشسته مردان که در مراحل پیشین اردوی این تیم ملی حضور داشت ، با صلاحدید مربیان از اعزام به این مسابقات بازماند.
رقابت های جهانی والیبال نشسته مردان و زنان از ۲۲ تیر در هلند آغاز شد.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع:irna.ir/golestan

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۱۷

۲۴ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

27679

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک