امنیت تفرجگاه‌های استان گلستان در ایام نوروز تامین شد اخبار استانی- تورکمن نیوز رئیس کل دادگستری گلستان گفت: امنیت تفرجگاه‌های استان گلستان در ایام نوروز تامین شده و دستگاه‌ها باید یکی از اولویت‌های خود را پیشگیری از وقوع جرم بگذارند و در تفرجگاه‌ها و اماکن دیگر بحث پیشگیری رعایت شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ به نقل از تسنیم، هادی هاشمیان در جلسه شورای اداری استان گلستان اظهار داشت: یکی از مواقعی که تشکیل پرونده در دستگاه قضایی زیاد می شود در تعطیلات نوروزی است.

وی افزود: دستگاه‌ها باید یکی از اولویت‌های خود را پیشگیری از وقوع جرم بگذارند و در تفرجگاه‌ها و اماکن دیگر بحث پیشگیری رعایت شود. در برخی پارک‌ها و تفرجگاه‌ها مزاحمت و سرقت‌هایی اتفاق می‌افتد که چون در این ایام فقط قاضی کشیک داریم و حق رسیدگی و صدور رأی را ندارد، مشکلات زیادی ایجاد می‌شود.

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: در این ایام که مردم در مضیقه‌های اقتصادی هستند، حضور مسئولان در بین مردم بسیار آرامش‌بخش خواهد بود.

وی ادامه داد: امروز در جنگ اقتصادی هستیم و طرح‌ها و ابتکارات باید جهادی باشد، اگر قرار باشد که نوع کار کردن مدیران و مسئولان مانند روال قبلی باشد، فایده‌ای برای مردم نخواهد داشت.

هاشمیان گفت: ما معتقدیم تعطیلی حتی یک واحد صنفی و تولیدی می‌تواند یک مبحث امنیتی ایجاد کند و وقتی مبحثی امنیتی ایجاد شود یعنی همه دستگاه‌ها باید وارد شوند و آن را حل کنند.

وی خاطرنشان کرد: مدتی است که با هماهنگی شهرک‌های صنعتی بین صنعتگران حاضر می‌شویم و یکی از دلخوری‌های آنان این است که از سوی دستگاه‌های مرتبط مورد بی‌مهری قرار می‌گیرند. هرچند معتقدیم مدیران ما پرکار و ساعی هستند اما این ایراد بر زیرمجموعه آنها وارد است که باید در سطوح پایین‌تر نظارت داشته باشند. این اتفاقات سبب نارضایتی سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان می‌شود.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۱۹

۰۸ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

46593

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک