رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان خبرداد:

امسال قرار است 8500 شغل دراستان گلستان ایجاد کنیماقتصادی– ترکمن نیوز- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از ایجاد ۸ هزار و ۵۰۰ شغل در حوزه صنعت استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، حسینقلی قوانلو در جلسه ستاد اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که با محوریت تبیین اهداف ستاد و هم‌اندیشی در برنامه‌ریزی برگزار شد، اظهار کرد: امسال در مقایسه با سال‌های گذشته و در بخش‌های مختلف جهش عملکردی خواهیم داشت، سال گذشته در حوزه صنعت ۷ هزار شغل ایجاد شد و امسال قرار است ۸ هزار و ۵۰۰ شغل در این حوزه ایجاد کنیم.

وی در خصوص اهمیت چهل سالگی انقلاب اسلامی به فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره و تصریح کرد: یکی از دلایل اهمیت اربعین برای اسلام و مسلمانان است با توجه به فشارهای کمرشکنی که دشمنان بر روی نظام انقلاب اسلامی وارد کردند و تأکید بر این داشته و دارند که این انقلاب ۴۰ سالگی خود را نخواهد دید همه باید تلاش کنند تا برنامه‌های این ایام با شکوه‌تر از گذشته برگزار شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان؛ حفظ وحدت را مهمترین مولفه تقویت نطام اسلامی برشمرد و افزود: شعار افتخار به گذشته و امید به آینده باید در همه برنامه‌ها مدنظر باشد و سخنرانان برنامه‌های چله انقلاب اسلامی به محوریت وحدت تاکید داشته باشند.

قوانلو با بیان اینکه انقلاب اسلامی فقط برای دولت نیست، ابراز کرد: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری که در عید فطر اشاره کردند نباید در برنامه‌ها جامعه را دو قطبی کنیم، از بحث‌های اختلاف برانگیز دوری کنیم تا نظام مستحکم ما بیش از گذشته مستحکم‌تر بماند.
وی نقش رسانه‌ها را در ایجاد وحدت و همدلی مهم دانست و گفت: در شرایطی که قرار داریم باید همه به استحکام نظام اسلامی کمک کنیم باید امید در جامعه تقویت شود اگر امید از جامعه گرفته شود مباحث اقتصادی نیز به مشکل بر خواهد خورد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان با بیان اینکه امسال برنامه‌های متنوعی داریم از جهش عملکردهای حوزه صنعت خبر داد و افزود: در حوزه صنعت سال گذشته ۷ هزار شغل ایجاد کردیم امسال قرار است ۸ هزار و ۵۰۰ شغل در استان ایجاد کنیم.
قوانلو با اشاره به اینکه ۲۵۰ میلیارد تومان سال گذشته در حوزه صنعت سرمایه‌گذاری شده است، ابراز کرد: امسال ۵۰۰ میلیارد تومان در حوزه صنعت پیش‌بینی شده است که سرمایه‌گذاری شود بخشی از پروژه‌ها در هفته دولت و بخشی در دهه فجر افتتاح و راه‌اندازی خواهند شد.

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

https://turkmensnews.com

منیع: farsnews

لینک عضویت کانال تلگرامی

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۴۲

۲۹ خرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

24304

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک