اسکندر اسکندری در کارگاه آموزشی زکات:

اسکندر اسکندری مدیر کل کمیته امداد گلستاناخبار اجتماعیتورکمن نیوز: مدیر کل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) گلستان از جمع آوری زکات استان بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال با همکاری مبلغین، خیرین، کشاورزان و عوامل زکات گلستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ اسکندر اسکندری پیش از ظهر امروز در کارگاه آموزشی – توجیهی مبلغان و عاملین جمع آوری زکات شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: جمع آوری زکات با در جهت حمایت از اقشار کم درآمد و مستضعف و همچنین با رویکرد عمرانی انجام می شود.

وی افزود: گلستان از استانهای برتر جمع آوری زکات است و در سال ۹۷ ۸۰ درصد زکات های جمع آوری شده در حوزه حمایتی و ۲۰ درصد آن برای مسائل عمرانی روستاها هزینه شده است.

اسکندری تصریح کرد: امسال در جشن نیکوکاری استان کمک های نقدی و غیر نقدی به میزان ۴۰ میلیارد ریال توسط مردم نوعدوست گلستان اهدا شد و کمک های جمع آوری شده به حدود ۷۳ هزار خانوار مدد جوی و خانواده های نیازمند توزیع شد.

حجت الاسلام والمسلمین حاج محمود ترابی امام جمعه گنبدکاووس از جمله مهمانان ویژه این جلسه و کارگاه آموزشی بودند و همچنین جمعی از ائمه جمعه و مبلغان و عاملین جمع آوری زکات نیز در این گردهمایی زکات حضور یافتند.

در پایان مراسم به تنی چند از عاملین و تلاشگران جمع آوری زکات شهرستان با اهدای لوح و هدایا اهدا شد و تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۲۱

۲۶ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

49235

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک