سردار علی ملک شاهکویی:

علی ملک شاهکویی 300x188 - امروز تمدن نوین اسلامی در برابر تمدن استکباری ایستاده استتورکمن نیوز: مدیر کل حفظ و نشر آثار دفاع مقدس استان گلستان با اشاره به اینکه ایران اسلامی اکنون در شرایط حساس و تعیین کننده ای قرار دارد گفت: امروز تمدن نوین اسلامی در برابر تمدن استکبار با محوریت آمریکا و اسرائیل قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سردار علی ملک شاهکویی روز جمعه ۵ مهرماه به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور در بین هزاران تن از نمازگزاران در محل مصلی بزرگ نماز جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووساظهار داشت: امروز پس از ۴۰ سال با درایت رهبر کبیر انقلاب و بصیرت مقام معظم رهبری شاهد اقتدار و ایستادگی نظام اسلامی در برابر توطئه ها و اقدامات سلطه گرانه استکبار ایستاده است و اقتدار خود را با ساقط کردن گرانترین پهباد ارتش آمریکا توسط موشک های ایرانی و توقیف کشتی نفت کش بریتانیای کبیر به نمایش گذاشته است.

وی با بیان اینکه مردم ایران باید قدر این امنیت، آسایش و وحدت را بدانید تصریح کرد: دشمن نمی خواهد این امنیت و وحدت در ایران شکل گرفته و پایدار بماند. آنها با دمیدن بر طبل جنگ، مسلمان کشی و برادرکشی همان بلایی را که بر سر ملت عراق، سوریه، لبنان، افغانستان و دیگر کشورهای اسلامی آوردند بر سر مردم ایران اسلامی بیاورند.

مدیر کل حفظ و نشر آثار دفاع مقدس استان گلستان با تاکید بر اینکه این عزت و سربلندی را امام به ما هدیه داده تصریح کرد: امروز کشور بزرگ و متمدن ایران به برکت خون شهدا مستقل ترین کشور دنیا است. امروز ما عزیز و آقای خودمان هستیم و به جایگاهی رسیده ایم که ترامپ رئیس جمهور آمریکا آرزوی ملاقات با مقامات رده چندم وزارت خارجه ما را دارد.

سردار ملک شاهکویی با بیان اینکه هدف استکبار جهانی خشکاندن ریشه اسلام است افزود: در شرایط کنونی حلقومی که از آن صدای نفاق و تفرقه بیرون بیاد حلقوم شیطانی است و راستای منافع استکبار جهانی و غرب قدم بر می دارد.

وی با اشاره به اینکه استان گلستان نماد بارز و زیبای وحدت بین مسلمین است اظهار داشت: باید قدر این امنیت و وحدت عظیم را بدانیم. برای آمریکا اهل تسنن و تشیع فرقی نمی کند آنها می خواهند همان بلایی را که داعش بر سر سرزمین، مردان، زنان و کودکان سوری آوردند بر سر جهان اسلام بیاورند.

گزارش از: مصطفی صبوحی

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۴۸

۰۶ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

62276

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک