امدادرسانی به 16 خودروی در برف و کولاک مانده/ریزش سقف 21 خانه در گرگان و علی آباد کتولگلستان-ترکمن نیوز-  معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گلستان از امداد رسانی به ۱۶ خودروی در برف مانده و ۲۱ خانه دچار ریزش سقف شده در شهرهای گلستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛به نقل روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ سید رحیم میرکریمی اظهار کرد: بر اثر وقوع طوفان، بارش شدید باران در نقاط مختلف استان و بارش برف در محورهای مواصلاتی، تمامی نیروهای امدادی و عملیاتی به حالت آماده باش کامل درآمدند.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گلستات افزود: محور توسکستان و خوش‌ییلاق که مسیر کوهستانی و محور مواصلاتی بین استان گلستان و سمنان استتا اطلاع ثانوی به دلیل کولاک و بارش برف مسدود شد.

وی تصریح کرد: با شروع بارندگی شدید از شامگاه یکشنبه در شهرهای گلستان از ساعت ۲۰ یکشنبه (۲۶ اسفند) تا ساعت ۹ صبح روز دوشنبه نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر گلستان ۲۱ مورد ریزش سقف در شهرهای گرگان و علی آباد کتول را امدادرسانی کردند.
میرکریمی افزود: با توجه به بارش برف در ارتفاعات و وقوع کولاک در محور توسکستان به شاهرود ۱۶ خودرو با ۶۴ سرنشین رها سازی شدند.
وی ادامه داد: امداد رسانی به یک خانه دچار آبگرفتگی در بندرترکمن، امداد رسانی به سه سانحه حوادث ترافیکی با پنج مصدوم و شرکت در بحث کنترل ترافیکی طغیان رودخانه بندرگز از دیگر فعالیت های جمعیت هلال احمر بوده است.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گلستان گفت: امدادرسانی ها همچنان ادامه دارد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۲۱

۲۷ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

49318

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک