امدادرسانی به ۱۸ مصدوم حادثه برخورد مینی بوس با تریلر توسط هلال احمرتورکمن نیوز مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گلستان از امدادرسانی به ۱۸ مصدوم حادثه برخورد یک دستگاه مینی بوس با یک دستگاه تریلر در محور اینچه برون به گنبد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  محمدعلی هروی با اعلام این خبر گفت: صبح شنبه ۳۰ شهریور ماه،‌ روستای قره ماخر در سه راهی اینچه برون به گنبد کاووس، شاهد یکی از مرگبارترین حوادث جاده ای شهریورماه کشور را شاهد بود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گلستان تصریح کرد: در اولین ساعات اعلام حادثه در ساعت ۷:۰۴ از سوی اورژانس، نجاتگران پایگاه امداد و نجات اینچه برون شهرستان گنبدکاووس به سرعت عازم محل حادثه شدند و عملیات امداد و نجات حادثه دیدگان آغاز شد.

وی در ادامه افزود: در نخستین لحظات حضور امدادگران در محل حادثه، مشخص شد که حداقل ۱۸ نفر از سرنشینان دو خودرو مصدوم شده‌اند و به دلیل شدت آتش سوزی بعد از تصادف، تعدادی از سرنشینان مینی بوس مسافربری جان باخته‌اند.

دکتر محمد علی هروی در توضیحات تکمیلی این حادثه دردناک گفت: حادثه برخورد تریلی حامل سیمان و مینی بوس مسافربری، در سه راهی داشلی برون به سمت گنبدکاووس واقع در روستای قره ماخر رخ داد و به محض اعلام گزارش، ۱۰ نفر از نجاتگران و امدادگران جمعیت با ۲ دستگاه آمبولانس و خودروی نجات عازم محل حادثه شده و همراه با تیم اعزامی اورژانس، عملیات امدادونجات، رهاسازی و انتقال مصدومان را آغاز کردند.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۱۱

۳۱ شهریور ۱۳۹۸

کد خبر :

61927

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک