با حکم مدیر کل کانون گلستان:

الهه مقصودلواخبار فرهنگی – تورکمن نیوز: هم‌زمان با برگزاری جشن پایان سال، الهه مقصودلو با حکمی از سوی مدیرکل کانون به عنوان معاون‌ اجرایی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان معرفی شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از روابط عمومی ‌اداره‌کل کانون پرورش فکری گلستان، محبوبه ‌رجب‌نسب مدیرکل کانون گلستان در راستای سیاست‌های ابلاغی ریاست جمهوری و تاکید استاندار گلستان مبنی بر استفاده از ظرفیت‌های مدیریتی بانوان در دستگاه‌ها، طی حکمی الهه مقصودلو را بنا به توان‌مندی و سابقه‌ی درخشان ایشان در مجموعه کانون پرورش فکری به عنوان معاون اجرایی خود در این اداره‌کل منصوب کرد.

رجب‌نسب در این معارفه که هم‌زمان با برپایی جشن پایان سال کارکان همراه بود بر اهمیت ایجاد فضای نشاط و امید اشاره داشته و بر پیگیری دستورالعمل‌ها و بخش‌نامه‌های ستادی و استانی تاکید کرده و خواستار پیش‌برد اهداف کانون با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های درون و برون‌سازمانی شد.

در ادامه الهه مقصودلو ضمن ابراز خرسندی از هم‌دلی و هم‌راهی تمامی همکاران کانونی و قدردانی از اعتماد مدیرکل و مجموعه کارکنان بیان کرد: امیدوارم با تعاملی سازنده شاهد موفقیت‌های بی‌شمار کانون پرورش فکری گلستان بیش از پیش باشیم.

الهه مقصودلو

در حکم معاون ‌اجرایی، برنامه‌ریزی در خصوص اولویت‌ها و کسب درآمدهای اختصاصی، تدوین راه‌کارهایی برای رعایت الگوی مصرف و استفاده بهینه از منابع انسانی و امکانات موجود و نظارت بر توزیع عادلانه، هم‌چنین نظارت بر تهیه و تنظیم و تامین بودجه پیشنهادی سالیانه اداره‌کل و ارائه طرح‌های مفید و مناسب، تهیه و تدوین دستورالعمل‌های لازم مربوط به بهبود روش‌های انجام کار و همکاری و تعامل با سایر کارشناسان در زمینه بهبود و توسعه این مدیریت و خدمت‌رسانی به کودکان و نوجوانان گلستانی مورد توجه قرار گرفته است.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۰۳

۲۷ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

49343

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک