امام جمعه شهرستان گنبدکاووس:

والمسلمین محمود ترابی 300x195 - اقدامات خرابکارانه اخیر از سوی ایادی استکبار مدیریت می‌شودتورکمن نیوز: امام جمعه شهرستان گنبدکاووس گفت: دلیل آتش زدن کنسولگری ایران در نجف که از سوی ایادی استکبار مدیریت می شود برهم زدن روابط دوستانه و صمیمی بین دو ملت ایران و عراق می باشد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ حجت الاسلام والمسلمین محمود ترابی در خطبه های نماز جمعه این هفته گنبدکاووس اظهار داشت: با توجه به اغتشاشات اخیر در رخی شهرهای ایران، عراق و لبنان مشخص میشود که سرچشمه این اقدامات در یک محل بوده است.

خطیب جمعه گنبدکاووس تصریح کرد: انتظار مردم از مسئولین عمل به وعده هایشان مبنی بر عدم افزایش قیمت کالاها به بهانه گران شدن بنزین است.

وی افزود: شفاف سازی درآمدهای حاصله و توزیع عادلانه آن بین افراد واجد شرایط از دیگر انتظارات می باشد که اگر حمل و نقل عمومی تقویت شود مردم اعتراضی ندارند اما باید به صورت دقیق گزارش شود تا مردم قانع شوند.

حجت‌الاسلام ترابیبا اشاره به سخنان اخیر رهبری انقلاب در جمع بسیجیان گفت: آنگونه که رهبری فرمودند دشمنان از وحدت و انسجام حاکم بین اقوام ساکن در ایران واهمه دارند و برای برهم زدن آن همواره برنامه‌ریزی و توطئه می‌کنند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۰۹

۰۹ آذر ۱۳۹۸

کد خبر :

65152

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک