افول قدرت‌های پوشالی و فروغ نیروهای مقاومت در دنیاتورکمن نیوز: امام جمعه گنبدکاووس گفت: امروز آنچه که کاملاً واضح و مبرهن است افول قدرت‌های پوشالی دنیا و فروغ نیروهای مقاومت اسلامی در دنیا است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از فارس، حجت‌الاسلام محمود ترابی در خطبه‌های سیاسی و عبادی نماز جمعه گنبدکاووس با اشاره به ضرورت خودسازی و بهره‌مندی از فرصت ماه مبارک رمضان برای تقریب به درگاه الهی، اظهار کرد: از فرصت به دست آمده در میهمانی خدا و سفره گسترده خیرات و برکات این ماه نهایت استفاده را ببرید که استغفار، صلوات و مناجات در سحر بهترین اعمال در این ماه مبارک است.

وی با بیان اینکه مهم‌ترین رخدادهای روزهای اخیر را باید در دو موضوع اقدام متقابل علیه بدعهدی آمریکا در برجام و همچنین شکست مجدد رژیم صهیونیستی در برابر نیروهای مقاومت دانست، افزود: آنچه کاملا واضح و مبرهن است افول قدرت‌های پوشالی دنیا و فروغ نیروهای مقاومت اسلامی در دنیا است.

* موشک‌های نیروهای مقاومت گنبد آهنین را سوراخ سوراخ کرد

امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به حملات ناجوانمردانه رژیم غاصب صهیونیستی علیه نوار غزه در روزهای گذشته، خاطرنشان کرد: نیروهای مقاومت یک تنه در برابر این رژیم سفاک و غاصب ایستادند و در پاسخ به آنها گنبد آهنین را سوراخ سوراخ کرده و آبروی دفاعی آنها را به فنا دادند.

ترابی با اشاره به سخنان رئیس جمهور کشورمان درباره اقدام متقابل ایران در برابر بدعهدی آمریکا در برجام، ادامه داد: هر چند این سخنان و اقدامات دیرهنگام است اما هوشمندانه و کارشناسانه است و قطعا به عنوان تصمیم نظام و مجموعه نیروهای انقلاب مورد حمایت همه منتقدین و حامیان برجام خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه آنچه در بیانیه شورای عالی امنیت ملی و سخنان رئیس جمهورمان آمده است کاملا منطبق بر متن برجام و حق قانونی ماست، تصریح کرد: غربی ها ۶۰ روز فرصت دارند باقیمانده آبروی رفته خود را خریده و ثابت کنند با شیطان بزرگ تفاوت داشته و اختیارشان دست خودشان است.

* بیانیه شورای عالی امنیت ملی مورد حمایت همه منتقدین و حامیان برجام است

امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به اینکه انتظار ما از دولت محترم این بود که به محض خروج آمریکا از برجام اقدامات متقابل را عملیاتی می‌کرد، گفت: به هر حال امروز این تصمیم شجاعانه و مواضع مستحکم باید به عنوان مواضع همه کشور مورد حمایت قرار گرفته و هرچه سریع‌تر به سمت گام‌های بعدی پیش برود.

ترابی با بیان اینکه اگر غرب به تعهدات خود در برجام عمل نکند ظرف مدت کوتاهی ضمن ساخت نیروگاه‌های هسته‌ای جدید و نوسازی نیروگاه آب سنگین اراک، غنی‌سازی ۲۰ درصد را دوباره شروع خواهیم کرد، اضافه کرد: غرب دو راه بیشتر ندارد که یکی پذیرش منطقی ماجرا و انجام تعهدات است و دیگری اعلام رسوایی و بی‌تعهدی به امضای خود که قطعا آنها را نیز همچون آمریکا به سمت نابودی خواهد برد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۳۸

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

53075

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک