گنبدکاووس,جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر,سرهنگ محمود علیفرگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  فرمانده انتظامی گنبدکاووس گفت: از ابتدای امسال تاکنون مقدار ۲۶۱ کیلو و ۸۴۰ گرم انواع مواد مخدر دراین شهرستان کشف شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  سرهنگ محمود علی فر بعداز ظهر یکشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان افزود: از این مقدار، ۱۱۱ کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک ماموران مبارزه با مواد مخدر انتظامی استان گلستان در این شهرستان کشف و ضبط شد.
وی افزود: کشفیات پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در سالجاری تاکنون قریب ۱۵۱ کیلو گرم است که این مقدار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۴۶ درصد افزایش داشته است.
سرهنگ علی فر گفت: در ارتباط با مواد مخدر کشف شده در سال جاری و نیز اجرای چندین مرحله طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و آسیب پذیر شهرستان گنبدکاووس در مجموع ۷۷۲ نفر خرده فروش و معتاد متجاهر دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی گنبدکاووس با بیان اینکه تعداد خرده فروشان و معتادان متجاهر دستگیر شده در سالجاری تاکنون، در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۹ درصد افزایش داشته است، اضافه کرد: ۵۲ کیلو و ۲۶۵ گرم از مواد مخدر کشف شده و ۱۲۰ خرده فروش و معتاد دستگیر شده فقط در مرداد ماه امسال بوده است.
وی همچنین از برگزاری کلاس آموزشی پیشگیری از جرم برای یک هزارو ۲۵۵ نفر از زائران بیت الله الحرام که چندی پیش از گنبد به حج تمتع اعزام شدند، خبر داد و گفت: این کلاس ها در قالب ۹ جلسه آموزشی توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی برگزار شد.

 

گردآوری:گروه خبری ترکمن نیوز

http://turkmensnews.com

منبع:irna

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۲۰

۲۸ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

33182

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک