نماینده مجلس:

افزایش اشتغال و ارتقای سطح درآمد مردم را عملی کنیماخبار گمیشان– ترکمن نیوز- نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرای پروژه ها و توسعه زیرساخت، افزایش اشتغال و ارتقای سطح درآمد آحاد مردم جامعه را به مرحله فعلیت وعملی برسانیم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از ایرنا، رامین نور قلی پور در مراسم بهره برداری از پروژه های هفته دولت در گمیشان اظهار داشت: مردم ما محق رفاه بوده و باید تلاش کنیم امکانات و شرایط مورد نیاز برای آسایش آنها را فراهم شود.
وی اضافه کرد: لازمه تحول اقتصادی و رونق در حوزه کسب و کار همدلی و همراهی مسوولین اجرایی کشور با نمایندگان مجلس است و باید ارتباطات این بخش ها تقویت شود.
نماینده شهرستان های کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان در مجلس به برخی از مشکلات حوزه انتخابیه غرب گلستان همچون بیکاری و مشکلات آب شرب نیز اشاره کرد و افزود: باید برای تامین امکانات مردم این منطقه بیشتر تلاش شود.
وی اضافه کرد: مردم اهل سنت و ترکمن استان گلستان همواره در همه عرصه های کشور و انتخابات حضور گسترده و با شکوه داشته و باید مسوولان نیز تلاشی در خور و شان آنان و برای آرامش مردم منطقه انجام دهند.
در این مراسم با حضور وزیر آموزش و پرورش و استاندار گلستان ۷۴ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزا در شهرستان گمیشان بهره برداری و کلنگ زنی شد.رای اسلامی گفت: با اجرای پروژه ها و توسعه زیرساخت، افزایش اشتغال و ارتقای سطح درآمد آحاد مردم جامعه را به مرحله فعلیت وعملی برسانیم.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

http://turkmensnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۳۷

۰۶ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

33951

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک