افتخارآفرینی مهارت آموختگان گلستانی در هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارتاخبار استانی- ترکمن نیوز- مهارت آموختگان گلستانی در هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت که با حضور افزون بر ۵۰۰جوان ماهر برگزار شد، دو مدال طلا و نقره و یک دیپلم افتخار کسب کردند.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، سیدعلیرضا حسینی طلب گفت: هجدهمین مسابقات ملی مهارت با حضور جوانان ماهر از سراسر کشور در ۳۳ رشته برگزار شد و تیم گلستان در هشت رشته تاسیسات الکتریکی، تراش CNC، جواهر سازی، خیاطی، فناوری خودرو، کابینت سازی چوبی، طراحی وتوسعه وب و راه کارهای نرم افزاری برای تجارت وارد این رقابت ها شد.
به گفته وی، در این مسابقات از شهرستان گرگان محمد تمسکنی زاهدی در رشته تاسیسات الکتریکی مدال طلا، ساسان پرویز در رشته فناوری اطلاعات و راهکارهای نرم افزاری برای تجارت مدال نقره و از گنبدکاووس دانیال ایگدری در رشته طراحی و توسعه وب دیپلم افتخار کسب کرد.
آئین تجلیل از برترین های مهارت آموزی استان روز پنجشنبه هفته جاری در گرگان برگزار می شود.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان گفت: سال گذشته ۲۹ هزار نفر در مراکز دولتی و افزون بر ۱۸ هزار نفر در مراکز خصوصی استان در ۴۴۰ رشته آموزش های مهارتی دیدند و برای ورود به بازار کار آماده شدند.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع: golestantvto.ir

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۴۸

۳۱ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

28704

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک