افتتاح 57 پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی در دهه فجر شهرستان ترکمنتورکمن نیوز فرماندار شهرستان ترکمن گفت: در دهه فجر امسال۵۷ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی در شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  الیاس هیوه چی فرماندار در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری اظهار کرد: ۳۹ پروژه عمرانی و ۱۸ پروژه اقتصادی اشتغالزا در مجموع با اعتباری بالغ بر ۵۰۶ میلیارد و ۳۷۸ میلیون ریال در ایام الله دهه فجر افتتاح و یا کلنگ زنی می شود.
وی خاطرنشان کرد: با بهره برداری از ۱۸ طرح اقتصادی و اشتغالزا  با اعتباری بالغ بر ۹۰ میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال در طی این ایام برای ۵۶  نفر در شهرستان شغل ایجاد می شود.
هیوه چی ادامه داد: از مجموع پروژه های عمرانی ۱۰مورد با اعتبار ۳۵۳ میلیارد ریال کلنگ زنی و ۲۹ مورد با اعتباری بالغ بر ۶۲ میلیارد و ۶۵۸ میلیون ریال افتتاح خواهد شد.
رییس ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان ترکمن با اشاره به پروژه های شاخص شهرستان گفت: از پروژه های شاخص دهه مبارک فجر امسال می توان به  افتتاح طرح هادی روستای چپاقلی با اعتبار ۵ میلیارد  و ۵۶۵ میلیون ریال، طرح هادی روستای صیدآباد با اعتبار ۴ میلیارد  و ۱۵۰ میلیون ریال، احداث و خرید ۵باب مسکن مددجویی با اعتبار ۱۱۵۳ میلیارد و ۲۱۰ میلیون ریال، افتتاح هتل سه ستاره با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال و اشتغال ۲۰ نفر، افتتاح  تولیدی درب و پنجره از upvc با اعتبار ۱۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال و اشتغال ۵ نفراشاره کرد.
وی با اشاره به برنامه های دهه فجر شهرستان افزود: ۲۰۷ برنامه و مراسم شامل نمایشگاه های مختلف، نشست های مختلف با جوانان، ورزشکاران و بانوان برگزار و محصولات کارآفرینی به نمایش گذاشته خواهد شد و همه اقشار مردم با آنچه مربوط به انقلاب و فلسفه انقلاب آشنا خواهند شد و ان شاا.. دستاوردهای انقلاب را تبیین خواهیم کرد و جشن های خوبی برای مردم برگزار خواهد شد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۳۷

۱۲ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

68949

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک