300x201 - افتتاح 4 آموزشگاه گنبدکاووس در ایام دهه فجرترکمن نیوز: مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس گفت:۴ آموزشگاه در شهرستان گنبدکاووس با همت خیرین مدرسه ساز در ایام دهه فجر افتتاح می شوند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  کمال الدین نژاد در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: دهه فجر امسال با نواختن زنگ انقلاب ۱۲ بهمن ماه ساعت ۹:۳۳ همزمان با یادآوری ورود تاریخی امام خمینی (ره) دربهمن ماه سال ۵۷ آغاز می شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس افزود: زنگ انقلاب همزمان با سراسر کشور در شهرستان گنبدکاووس دبیرستان نمونه بصیرت و در بخش محروم داشلی برون در دبیرستان شریفه اینچه برون نواخته می شود.

نظر نژاد با گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: بیش از ۲۰ برنامه ویژه دهه فجر متناسب با رده سنی دانش آموزان در آموزشگاه های گنبدکاووس اجرا می‌شود.

کمال الدین نژاد گفت: حفظ و نگهداشت یاد شهدای انقلاب یکی از رسالت های بزرگ آموزش و پرورش می باشد وقتی سخن از آموزش و پرورش در میان باشد هم در راستای آموزش و هم در راستای پرورش باید حرکت کنیم.

 مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس اظهار کرد: در آموزش و پرورش گنبدکاووس ۱۷ شهید فرهنگی و ۴۴ دانش آموز شهید داریم که در راستای انقلاب اسلامی به شهادت رسیده اند.

وی افزود: یادمان شهدای فرهنگی گنبدکاووس در ورودی اصلی ساختمان آموزش و پرورش این شهرستان و یادمان شهدای دانش آموزی در کانون شهید رجایی در ۱۳ بهمن ماه پرده برداری خواهد شد تا یادآور رشادت های شهدا باشد.

مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس گفت: از جمله آموزشگاه هایی که در ایام دهه فجر افتتاح خواند شد می توان به

مدرسه ۴ کلاسه امیدهای تجارت در روستای ارمی آباد

مدرسه سه کلاسه شهدای بانک ملی در روستای سارلی

مدرسه ۶ کلاسه بانک ملی در روستای آی تمر با حمایت بنیاد برکت در بخش محرم داشلی برون

مدرسه سه کلاسه بنیاد برکت در دروستای دوز الوم اشاره کرد.

گزارش از: آرزو بسیا

 

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۴۸

۱۰ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

68835

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک